Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért tudnám leszedetni a...

Mennyiért tudnám leszedetni a graffity-t az autómról?

Figyelt kérdés
Még egy 10 évvel ezelőtt gondoltam milyen jól fog kinézni az első kocsim, ha "kidíszítem" magamnak. Meg is tettem. Az autómat tetőtől-talpig graffity feliratok, minták díszítik, de mostmár jó lenne leszedetni, ha van rá mód. Szerintetek mennyibe kerülhet? És újra is kellene fényezni?
2013. aug. 12. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Csiszolópapírral. Mással nem hiszem hogy lejön a 10 éves festék.
2013. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a telifény 2-300 ezer forint. és gondolom nem valami A8-as hanem eleve ennyit ér ma. :(
2013. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mi az a telifény? azt mindenképp meg kellene csinálni? tehát ha le akarom szedetni több százezer?
2013. aug. 12. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:

A telifény alatt a teljes újrafényeztetést érti. És igen, azt szinte biztos, hogy meg kell majd csináltatni.


Egyébként annak az ára sok mindentől függ: ki csinálja az előkészítést, milyen árban dolgozik a festő, milyen festéket kever, stb. Én 80 ezerből megúsztam tavaly egy Corsa B újrafényeztetését úgy, hogy én szedtem darabokra, majd én is raktam össze a kocsit.

2013. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A totalcar-on volt egy cikk, hogy összefújtak egy kocsit éjszaka, és valami spray-vel le tudták szedni, csak most nem találom. A google is ad egy csomó találatot a "festékeltávolító spray"-re. Keressél rá, menj el egy boltba, ahol árulják, és tájékozódj, hátha nem kell átfényezni az egészet.
2013. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!