Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek Németorszá...

Milyen autót vegyek Németországban kb.1500 euróért?

Figyelt kérdés

Legfontosabb, hogy megbizható legyen, de tágas is. Fogyasztása sem legyen az egekben, olyan 7-8 literes fogyasztást be tudok vállalni.

Persze ezt a pénzt az autóra szánom, ezen felül még van a regadóra meg mindenre, amire kell.



2013. aug. 12. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Hát először is. Nem tudom, van-e ott Suzuki. Mert akkor azt. Ennyiért még ott is ez a legjobb vétel.
2013. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit ott ennyért kapsz, azt nem érdemes megvenni.
2013. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
BMW E46
2013. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért magyarországon vegyél autot.

-Mercedes C osztály 200/220 cdi vagy szívodízel ugyan ebben

-Mercedes 190 2000/2500 dizel

-Honda civic 1998-2003 1,4/1,6

De autoszerelöt vigyél magaddal hogy ne legyen zsákbamacska nehogy leélt darabot vegyél kopoalkatrészt lehet hogy cserélni kell mivel ez egy használt autó de hát az semmi.

2013. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem is mennék ki csak az autó miatt Németbe, de mivel úgyis ki kell mennem valamiért, gondoltam, egy úttal veszek egy autót is, legalább a hazajövetel meg lesz oldva, meg van német ismerősöm, akihez megyek, igy ő is tud segiteni az ügyek elintézésében.

Nézegetvén a mobile.de-t, megtetszett ez a tipus:

[link]


Úgy hallottam, hogy ezek az 1.8-as motorok nagyon megbizhatóak, rengeteget birnak, ezért a kilóméter sem igazán érdekel, ez is tuti vissza van tekerve. Tudom, hogy drága hozzá az alkatrész, de ezért is nem akarok drágán venni autót, igy nyugodtan tudom majd szervizelni, meg tankolni is.

Persze várom a véleményeket.

2013. aug. 13. 08:11
 6/7 anonim válasza:
Vw Passatot nézz, 1.9 TDI AFN motorkóddal, nagyon megbizható
2013. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom az öreg Audi is Audi. Csak az 1.8T motoron a turbó egy elég sarkalatos pont. Ennyi idős kocsiban már sok km lehet főleg ha német és már bármi megeshet akkor is ha valami autóbuzzancsé volt aki naponta cirógatta. Németből csak első gazdásat vennék ami fiatalabb. A második meg ki tudja hányadik gazdák már egyéb nemzetiségű bevándorlók meg kispénzűek. Emiatt ugyanaz a helyzet mint Magyarban. Az első tulaj 80% hogy végig márkaszervizbe hordta a második gazdája már csak 25% hogy ennyire figyel az autóra. Közben már befigyelt egy kis óratekerés is. Ha nincs szervizkönyv akkor biztos. Ez a darab meg 15 éves. Már sok gazdája lehetett. Legkésőbb 12 év után jön a rozsda hiába galvanizált ha sérülésmentes akkor is. Meg nem úgy megy hogy nosza kimegyek oszt bevásárlok egy autót is útközben. Aki eladáshoz jár ki autókat venni az tudja miről karattyolok. Van hogy megnéznek Németben 10 helyen is autókat és üres kézzel jönnek vissza arról a körről és buktak akár ötven vagy százezer forintnyi útiköltséget. Most biztos én vagyok a szemét hogy ilyeneket írok de csak jó akaratból tettem. Nem a levegőbe beszélek vagyis írok hanem tapasztalatból.
2013. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!