Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómon pattog fel a festék....

Autómon pattog fel a festék. Sima levegőkompresszorral ki lehet javítani a hibákat, vagy mindenképp olyan kell, amit a fényezők használnak? Csak azt a kis részt szeretném fújni, ahol lejött a festék. Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy rendesen meg legyen csinálva, rendes felszerelés, előkészítés és tudás is kell. Ezek nélkül a végeredmény, hát... Az önbizalom jó dolog, de ha azt akarod hogy pár héttel a fényezés után ne legyen még rosszabb mint most, akkor azt javaslom vidd profihoz. Most nyilván azt hiszed az a drágább megoldás, de hidd el hosszú távon így olcsóbb.
2013. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lefújná az egész elemet, az a baj. és 60ezer lenne. őszintén megmondom, sajnálok rá ennyi pénzt. még hallottam olyant is, hogy spraybe töltik be, lehet az egy jó megoldás lesz. kigittelni vagy kittelni én is megtudom csinálni meg stb
2013. aug. 13. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
A probléma tudod épp az, hogy az egész elemet le kéne pucolni a mostani rétegtől, és normálisan újrafújni. Ugyanis az hogy helyileg már pattog le, azt jelenti, hogy hiába csinálod meg azon a kis részen hamarosan máshol is számíthatsz arra, hogy lepattog. Ezért írtam, hogy hosszú távon olcsóbb normálisan megcsináltatni. Persze ezt neked kell eldöntened.
2013. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy kis festéket és lakkot, és próbáld meg, hogy tudsz-e szépen fújni. Mivel az elemet úgyis újra kell fényezni, nem tudsz kárt tenni. A kompresszor szerintem nem speckó, csak azt hiszem szoktak rá egy reduktort rakni, amiben páramegfogó is van. Egyébként aa a felületet elő tudod készíteni, akkor a fényező szerintem már nem fog olyan sokat kérni a fújásért.
2013. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!