Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nyílik ki magától az...

Miért nyílik ki magától az Allee sorompó?

Figyelt kérdés
Voltam az Alleeban és a mélygarázsban parkoltam. Mielőtt elmentem volna kifizettem egy automatánál a parkolási díjat. Amikor kocsival a parkolóból kifelé hajtottam a parkolókártya behelyezése nélkül kinyílt a sorompó. Valami hiba miatt nyílt ki? (gondolom a papír parkolókártyát nem érzékeli messziről, csak ha leolvasná)

2013. aug. 13. 22:44
 1/3 Cpt.Price11 válasza:
Valószínű hogy rendszámot ismer fel én is már voltam többször mindig kinyillott.
2013. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor bemész nézi a rendszámodat, és 'hozzáköti' a rendszámodat a kártyához. Ezután ha fizettél nézi a rendszámodat, és így ennyivel könnyebb a dolgod.:)
2013. aug. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kifelé lassan közelíted meg a kamerát, akkor a rendszámfelismerő kienged..de..vigyázni kell, mert arcra lehet esni...ugyanis a rendszer alultervezett, és néha túl van terhelve a szerver egyéb más teendővel, így vagy vársz, vagy bedugod a kártyát...velem már előfordult. azt mondta egy ott dolgozó, hogy dolgoznak az ügyön...a nagy sebességű, nagy teljesítményű rendszer nagyon jó, csak drága, és a nap 4/5 részében nincs kihasználva.


szóval a rendszámfelismerő..

Ja, arra vigyázz, hogy fizetés után ne menj vissza vásárolni, mert asszem tíz perced van, hogy kiengedjen, aztán annyi..

2013. aug. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!