Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A teljesen sima gumi jó...

A teljesen sima gumi jó driftelésre?

Figyelt kérdés

Nem, nem igazából akarom, igazából egy játékban van erre lehetőség, és, lehet rosszul gondolom, de a teljesen sima gumi jobban tapad és ezáltal a drifteléshez ideálisabb lenne. Beírtam google-be hogy: "drift tyres" és dobott ki teljesem sima gumi képet, de bordázottat is.

Akkor most? :D



2013. aug. 14. 04:06
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem nagyon értek a drifteléshez, de szerintem a driftnél nem az a cél, hogy minél jobban tapadjon, éppen ellenkezőleg.

Legalábbis szerintem.

2013. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van, első válaszoló jól írja. A driftben nem lényeg, hogy tapadjon a gumi. Az csak hátrány. Éppen ezért nem jó a dízel sem driftre, mert kevesebbet forog a kerék, tehát nagyobb a tapadás.
2013. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oh értem, köszi
2013. aug. 14. 14:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Kettes, hogy érted azt, hogy a dízelnek lassabban forog a kereke???


A tapadàs viszont fontos, különben nevetségesen lassan haladsz a pályán. Inkább azt mondom, hogy a tapadás és a teljesítmény legyen összhangban.


A mintázat csak arra kell, hogy a gumi utcán is legálisan használható legyen.

2013. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Kettes, hogy érted azt, hogy a dízelnek lassabban forog a kereke??? "

Fordulatszám. (Teljesítmény)


"A tapadàs viszont fontos, különben nevetségesen lassan haladsz a pályán."

A driftnek nem is az a lényege, hogy a lehető leghamarabb végigrohanj az adott szakaszon, vagy pályán. A driftben azt pontozzák, ha az autó a belső ívhez közel, de szépen tartja az autót. Ráadásul azt nem is veszik driftnek, ha az autó szépen csinálja, de alig "áll keresztbe".

2013. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az a fordulatszám, az nem a kerék fordulatát méri :D (gondolom te is erre gondoltál, de eléggé úgy jött le hogy nem :D ) és attól még, hogy a dieseles autók előbb adják le a nyomatékot, nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem pörögnek úgy a kerekei, mint a benzinesé...az audi is egy dieseles autóval nyerte meg a le manst, a peugot is.
2013. aug. 14. 22:51
 7/8 A kérdező kommentje:
és igaza van annak, aki azt mondja, hogy kell a tapadás is, mert hiába sodródsz és kaparsz, ha nem tapadsz eléggé akkor nem biztos hogy úgy fog menni az autód ahogy te akarod...
2013. aug. 14. 22:59
 8/8 anonim válasza:
Amatőrök... :'D
2020. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!