Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy olyan csizma,...

Szerintetek egy olyan csizma, aminek gumi talpa van, de teljesen sima, tényleg nem lesz csúszós a jeges úton télen?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy kényelmes, meleg csizmát, de tök sima a talpa (viszont puha gumi). A boltban tényleg nem csúszik, direkt kipróbáltuk vizes kövön is... Szerintetek nem lesz veszélyes a latyakban? Eddig csak bakancsaim voltak, szeretnék valami nőiesebbet... Az eladó szerint nem lesz csúszós, mivel gumi talpú. Még nem vettem meg, csak félrerakattam.
2010. nov. 15. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem se lesz csúszós mert gumi. köztudott h a kemény gumik fél műanyag összetételek a csúszósak.

18/F

2010. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy linket esetleg tudnál dobni?


nekem csak egy bakancsom van már 6 éve, de az egy Shellys Rangers, az a fajta, amelyikről rosszat akkor se tud mondani az ember, ha nagyon akar :)


Annak viszont baromi kemény gumi talpa van és sok télen tapostam már vele a havat, jeget, csakazért is a jeget :) és még soha nem csúsztam el vele, viszont nekifutásból lehet vele csúszni ugye, de az már más téma


egy linket tényleg adhatnál :)


nekem egy ilyenem van:


[link]

És itt ez: Shellys fekete 7395 14 soros 26.990.-

2010. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a csizma sajnos egy kis boltban kapható, nem találok internetcímet hozzá:( Nekem eddig Martenseim voltak, azok sajnos eléggé csúsztak, főleg, ha már kicsit megkopott a talpuk (ami elég hamar bekövetkezik).
2010. nov. 15. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg! Egy próbát megér! Lehet hogy még lesz ilyen ajánlat az életedben és akkor már tapasztalt leszel! :-)
2010. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!