Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány km után kell az ideiglene...

Hány km után kell az ideiglenes motorolajat lecserélni gyűrűzés után?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy a golfom motorja ette az olajat ezért a motorban szimering gyűrűsor...stb cseréltek. Akkor mondták hogy most egy ideiglenes motorolaj van benne, és bejáratós fázisban van a motor tehát 2500 fölé ne nagyon mennyek fordulatban. Ez hány km ig él? 2000km?

és utána vigyem el hogy megkapja a végleges olajt?

(fúrva nem volt a motor)


2013. aug. 14. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mikor össze lett rakva a mostani motor cseréltem 500-nál,1500-nál, meg 5000-nél. Azóta 5-10e km-enként cserélem,amikor van időm :) több mint 100.000km van azóta a blokkban,és nem eszi az olajat. :)
2013. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szimering csere esetèn nem kell ideiglenes olaj.

Gyûrû csere után nem árt, a 2000 szerintem jó ötlet. Ne felejtcs el szûrôt cserélni! Vigyázz, a motort nem caak a túlzott forgatás, hanem az alacsony fordulatszámnál jelentkezõ alacsony olajnyomás is kinyírja, ezért 1500 alá ne nagyon essen a fordulatszám.

2013. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2000, 5000, és ha minden ok, akkor 10.000

És ne taposd, ne pörgesd, még üresben sem, csak szépen,és nem lesz baj

2013. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!