Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a Simsonnak?

Mi lehet a baja a Simsonnak?

Figyelt kérdés
ha be melegszik akkor gázra be horkol új 280 as Isolator-ral is és le áll kis kondi,gyújtó tekercs meg fog halni vagy kiput égessem ki? karbinál keressem hibát? lég szűrő nem lehet mert új van benne ... köszi előre is ! ha valaki valamit nem ért kérdezzen vissza csak már szét ver az ideg!
2013. aug. 14. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyertya gond lesz. Ezek a mai isolatorok valami rettenet sza*rok. pár nap után megadják magukat. vegyél bele brisket, nekem is az van, eddig nem volt vele gond.
2013. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgyvan, nem jó hőértékű a gyertya, és márkásabbat vegyél, megéri. Motoros boltban tudnak segíteni.
2013. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ngk champion v brisk ezeket tedd bele. isolatorból csak a régit tedd bele ha találsz az ér valamit amire jó sötétzöldel van irva h isolator
2013. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
meg van a hiba hiába éjjel 11 van de akkor se hagyott nyugodni át néztem a kábeleket az álló részen és tessék mozog a kondi közepe meg mozgattam a kábelt és ehh mozog oda teszem a csavar húzót enyhén mozgatom és el forog. meg szakító be van égve . Árba hány forintól érdemes venni vagy német minőségű am Simsonbolt.hu n van ? és köszönöm szépen a segítséget :)
2013. aug. 14. 23:07
 5/9 A kérdező kommentje:
vagy német minőségű am Simsonbolt.hu n van sorry am helyett ami :)
2013. aug. 14. 23:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom, hogy az eredeti német cuccok túl drágák értékükhöz képest. valóban jó minőségű, de sztem nem ér annyit. Én jó minőségő, közepes árkategóriájú cuccokat szoktam venni sima motoros boltban.
2013. aug. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos elektromos hibája van? Ha gyújtás baja lenne, kihagyna néha, vagy simán leállna.

Nem fals levegőt szív valahonnan? Főtengelyszimering, stb...

2013. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítségét jó lett kond/ főtengely szimering mellől szívta a farsot:)
2013. aug. 16. 07:11
 9/9 A kérdező kommentje:
kond már kondi :D
2013. aug. 16. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!