Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden autós forgalmi vizsga...

Minden autós forgalmi vizsga után kötelező legalább újabb 5 órát venni?

Figyelt kérdés

Ma volt a 4. bukásom, de az utolsó kettő az oktatóm szerint is mondvacsinált indok miatt történt, a tudásommal nincs nagy baj. Nem igazán bírom már anyagilag.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. aug. 15. 10:46
 1/5 Sinead ***** válasza:
Tudtommal csak egy alkalmat kell kifizetni ami többnyire 2 óra, és a pótvizsgát.
2013. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
30 óra vezetés kötelező. Ez után 5x mehetsz vizsgázni. Egyáltalán nem kötelező egyetlen pótórát sem venni (de a vizsga óráját ki kell fizetned az oktatódnak is, tehát az 1 óra).
2013. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
4. kúrtak meg?szeríntem ne erőltesd..nem bírod anyagilag?ha lezúzol egy 20 millás kocsit egy parkolóban az önrészed miből fizeted?tudásoddal nincs nagy gond..aha hihető a szemét mocsok vizsgabiztos pikkel rád tuti ja ilyenek ezek..
2013. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első és második válaszolónak köszönöm az infót. A harmadik pedig minek olvassa el a kérdést, ha esze ágában nincs kedve értelmesen válaszolni? Ez az oldal azért van, hogy segítsük egymást, nem azért, hogy ledorongoljuk a másikat vagy hogy értelmetlen kommentekkel tüzdeljük tele az oldalt.
2013. aug. 15. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:

3.!


Halottam már olyat, hogy meg van a vb-knek a napi limit ahány embert meg kell buktatni, ez általában a vizsgák 1. pár órája, aki utána megy azok közül még a hülye is átmegy.


Kérdező, Te valszeg pont a limitbe estél.


De jó, hagyjuk a szóbeszédeket, engem is rántottak meg 2. vizsgámon csak azért mert rám dudáltak.


Én a helyedben jegelném egy időre a jogsi szerzést, mert ha a kövi vizsgán megbuksz, mehetsz Pestre és vagy lesz jogsid vagy nem, ráadásul állítólag az úgy megszerzett jogsi nem érvényes mindenütt. (ez megint csak szóbeszéd) De a lényeg, lehet, hogy a semmiért öltél bele százezreket. Én a 2. vizsga után 3 hónapig egyáltalán nem vezettem, utána 10 órát vezettem még, 3-jára sikerült a vizsga, már az itthoni kocsinkat hajtogatom

2013. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!