Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Emelkedőn elindulásnál forgalm...

Emelkedőn elindulásnál forgalmi vizsgán kötelező behúzni a kézi féket vagy foghatom lábfékkel is?

Figyelt kérdés
ha csak lábfékkel fogom meghúzhatnak?
2011. júl. 27. 12:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
A feladat neve: kézifékes elindulás. Tehát?
2011. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem forgalmi vizsgáról lévén szó már nem kötelező. Ha meg tudod oldani úgy, hogy ne gurulj hátra SEMENNYIT, akkor szerintem emiatt nem húznak meg. Mindenesetre (mivel egy vizsga és a pót-órák elég drágák) én inkább begyakorolnám rendesen a kézifékes indulást és azt alkalmaznám.
2011. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
hallottam már olyat is hogy ilyenért nem buktattak meg valakit.Azért kérdezem...Sztem se foglalkozik vele a vizsgáztató ha egyébként teljesen normálisan vezet az illető.De nem tudom ezért tettem fel a kérdést...
2011. júl. 27. 12:19
 4/28 anonim válasza:
70%
HA jól tudom csak a rutin vizsgán kötelező, forgalmi vizsgán lábfékkel is indulhatsz.
2011. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
51%
ezért írtam én is, hogy forgalmi vizsgán valszeg nem gáz, de talán egyszerűbb begyakorolni és azt alkalmazni. Sosem tudhatod, hogy a vizsgabiztos mennyire köcsög. Meg ugye az is számít nekik, hog yki fizet, ki nem. Márpedig ha sokan fizetnek akkor is buktatnia kell valakit, hogy ne kerüljön gyanúba, hogy miért enged át mindenkit. És nyílván olyat fog megbuktatni, aki nem fizet. Így minden kis apróságba is beleköthet
2011. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. júl. 27. 12:33
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
HA LÁBFÉKKEL, HOGYAN FOGOD "KEZELNI" A GÁZPEDÁLT, FŐLEG HA MÖGÖTTED PARKOL 20 cm-re EGY MÁSIK AUTÓ? NEM IS TUDSZ MÁSKÉNT. EGY 30 éve RUTINOS SOFŐR.
2011. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik vizsgabiztos milyen, mivel ha te láb fékkel mész ebbe bele köthet. Nem véletlenül gyakoroltatják illetve vizsga feladat a kézifékes elindulás, mert elvileg emelkedőn ezt kéne alkalmazni, hiszen így szinte semmit nem gurulsz vissza. Szóval én a kézifékest tanácsolnám. (nekem annó abba is bele kötött a vizsgabiztos, hogy miért van rajtam gyűrű és karkötő mert bármibe bele akadhat??? :) Szóval...
2011. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
30év alatt rákelett volna jönni arra, h h lehet úgy elindulni parton felfele kézifék nélkül h egy centit ne guruljon hátra az autó...
2011. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, 30 év rutinnal illene tudni, hogyha finoman egeded fel a kuplungot, meg lehet vele fogni az autót 10%-nál kisebb emelkedőn... Hát igen, a rutin meg az évek... mint a sógoromnál... 30 éve vezet, de még mindig nem tud gáz nélkül elindulni...
2011. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!