Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi egy gyári állapotú MZ...

Mennyi egy gyári állapotú MZ ETZ 125 VALÓS végsebessége?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, ha valaki lemérte már GPS-el vagy hasonlóval. A gyári km óra még a legújabb modelleken is csal,(pl autóknál is általában 10%-ot), akkor ez egy 25-30 éves motornál gondolom legalább ekkora érték de inkább több. Ez a km órája szerint megy 100-at, de nem tudom hogy a valós sebessége mennyi.

2013. aug. 15. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem simsonom van ugyan, de a km órája nem csal! GPS-el mértem be, és az is ugyanannyit mért mint a motor órája. Az a legbiztosabb ha te is rámérsz. Szerintem.
2013. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gps-el en sem mertem,de ha jol emlekszem gyari adat szernit 95 km/h
2013. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóságban is viszi a 100-at egy jó állapotú.De többet nem!
2013. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 allllli ***** válasza:
Így van! Nekem is pontos a km órám. Gps és bicikli km óra is annyit mutat. 100-105, max 110, de ekkor már majdnem 7000 a fordulat, ami nem tesz jót neki. Persze ezt 16-os gyári lánckerékkel.
2013. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!