Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy állapítsam meg hogy...

Hogy állapítsam meg hogy mennyi a benzin a simsonba?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy gondom a simsonommal.Soha nem tudom megállapítani hogy menny benzin van benne és hogy meddig elég.Ti hogy szoktátok megállapítani?Bele nézek és ott látok fényleni benzint de nem tudom meddig elég.Nagyon rosz így.Nem tudok menni motorozni pl. mert nem tudom mennyi benne a benzin.

2013. aug. 15. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Tapasztald ki. Nézd meg gyakran.

Az én motoromon 18l-es a tank, de többnyire elég jól sikerül megsaccolni hogy mennyi lehet még benne.

A másik dolog meg hogy ott a tartalék állás. Ha az kevés akkor hosszabbítsd meg a normál üzem csövét aztán akkor több lesz a tartalék. Ha meg át kell rá állítani akkor tudod hogy irány a kút.

2013. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tartalékon nekem nem nagyon folyik a benzin.Jü formány semennyire :D
2013. aug. 15. 13:05
 3/10 A kérdező kommentje:
*jó formán*
2013. aug. 15. 13:06
 4/10 Dörmögő ***** válasza:

Ha nagyon el akarsz mélyülni a témában:

[link]

2013. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Inkább ezt nem csinálom meg :)
2013. aug. 15. 13:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt más motoron sem lehet megállapítani, legfeljebb a lámpa vagy mutató segít, kinek mi van. Akinek egyik sem és a tartalék is felejtős, annak ott a tapasztalata, hogy efféle körülmények között mennyit szokott enni a motor, szép ráhagyással, hogy ne legyen gond, vagy tudja, hogy eddig mindig elment X km-t, akkor X km után tankol, de tartalék benzint is vihet egy flakonban...

Ha nem vagy biztos benne, hogy elég van benne, miért nem tankolsz?

2013. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most már tankoltam.Csak akkor még az volt hogy el mentem volna egy helyre csak nem voltam biztos abban hogy elég lesz oda vissza a benzin.Köszi a válaszokat. :)
2013. aug. 15. 22:26
 8/10 Dörmögő ***** válasza:
Egyébként nem igazán értem hogy ezt miért akarod túlbonyolítani. Az lenne a legegyszerűbb ha szétszednéd a benzincsapot és megnéznéd hogy tartalékon miért nem engedi a benzint.
2013. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem akartam semmit túl bonyolítani. :)
2013. aug. 16. 08:59
 10/10 anonim válasza:
gyufával nézz a tankba! :)
2015. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!