Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek van, vagy volt Gilera...

Akinek van, vagy volt Gilera Runner 180-ja, és ötvenesként használta csak azokhoz szól a kérdésem. Szóval, volt gond a rendőrökkel, rájönnek hogy nem 50-es, attól függetlenül, hogy ugyanakkora mint az 50-es társa?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendőrök 95%-a nem vette észre hogy nem 50-es mikor igazoltattak, mert a rendőrök általában semmit nem értenek a robogókhoz. Volt amelyik rájött hogy ez nem 50-es, beidézett KPM vizsgálatra, nem vittem be és ennyi. Amelyik gyanakszik, annak azt kell mondani hogy lyukas a kipufogó, azért van ilyen hangja.

Ha meg alváz számot kérdez akkor azt kell mondani hogy "Fogalmam sincs hogy hol van, de maga a rendőr, magának kéne tudni".

2013. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszodat, én attól félnék ha vennék egy ilyen gépet, hogy az óriás légszűrőház miatt rájönnének :D


Várok még további válaszokat !

2013. aug. 15. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:

az első jól mondja.

más motoroknál, ahol a hengert nem takarja semmi (pl:simson,etz), már más a tészta, mert ha egy simson vázba építenek be egy mz blokkot, a henger nagyságán azért észreveszi még a leghülyébb süni is, hogy az nem 50-es.

nagyon sokan használják 50-es ként a 180-as runnert, bár nekem ennyi bátorságom nem lenne:D

2013. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!