Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzukisok miért ragasztanak...

A Suzukisok miért ragasztanak ki az autójuk hátuljára mindenféle viccesnek szánt gagyi szöveget? :D

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból mert szerintem egyáltalán nem viccesek.

2013. aug. 15. 22:14
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Apámnak és a barátomnak is Suzukijuk van, és semmilyen baromságot nem ragasztanak ki.
2013. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem márka függő. Sok kocsira felragasztanak mindenféle baromságot.
2013. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, mire gondolsz. Én nem látok semmi effélét a Suzukikon.
2013. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Már megint ezek az általánosítások! :(


Én egy 18 éves Suzukit nyúzok, de semmilyen hülye szöveget nem raktam ki a kocsira.

2013. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Aki megdolgozott azért az autóért amit használ legyen az Suzuki, Ford vagy éppen Trabant szerintem nem ragasztgatja tele.
2013. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Sinead ***** válasza:
91%
Én eddig egyet láttam, 2008-as évjárat körüli Swift volt, valami ilyesmi volt a seggén: Jobb láb a gázon, bal láb a jobb lábon.
2013. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
dettó Suzukink van, és semmi vicces szöveg nincs ki ragasztva.
2013. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Viccesnek szánt? Nyelvtanórák sorozatos elmúlasztásáért igazgatói figyelmeztetésben részesítem. (Van ilyen egyáltalán? :D)


Egyébként nem csak Suzukikra raknak ilyen "vicces" táblákat meg szövegeket. Az emberek nem is azért röhögnek, mert jó duma van rajta. A Suzukira még tán sokkal kevesebb idióta tábla van aggatva, mint egy felső, vagy középkategóriás autóra.

2013. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem minden suzukis csinálja ezt, aki nem az ne vegye magára. De én csak suzukin vagy elvétve más hasonló kategóriájú autó seggén szoktam ilyeneket olvasni mint amit a 6-os is írt példának. Meg "ízirájder" meg " az isten háta mögött állsz" meg " Ja tudom...csak leszarom" felirat, meg ilyen játék rendszámtábla amin egy név van pl. Józsi. Kit érdekel hogy őt józsinak hívják? Szóval ilyeneket még Mercin, Audin vagy BMWn nem láttam.
2013. aug. 15. 23:03
 10/21 anonim ***** válasza:
elmulasztásáért* Nekem is egy egyes. :D
2013. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!