Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek r32 es 4 es golfja?

Van valakinek r32 es 4 es golfja?

Figyelt kérdés
csak kérdezni szeretném hogy a városi 22 literes fogyasztás reális e? pályán 17-18 liter igaz az 250-260 nél van! de városit sokallom
2013. aug. 15. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Valakinek biztos, hogy van.
2013. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 22 sok. Nekem volt ilyen kocsim, de nyáron klímával sem ment 19 liter fölé városban, úgy hogy azért elég nehéz a jobb lábam. Szerintem meg kéne nézetned.
2013. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs éppen ilyen autóm, de tudom hogy mennek az ilyen dolgok.

Ha már van egy R32-őd, akkor nem a fogyasztást nézed, és nem annyira vigyázol a fogyasztásra. Magas fordulaton használod, hallod, milyen szép a hangja, kihúzatod mégjobban, aztán már minden váltásnák 5 ezerig kihúzatod. Közben az óra már 100 felett van, aztán, mivel városról beszélünk, előtted van egy autó, éés fék. Aztán jön az egész elölről, élvezed az autó teljesitményét. Aztán megint fék, mert piros a lámpa. Megállsz, melletted van egy 1.9-es TDI 4-es Golf, természetesen chippelve, a csávó észre sem veszi, hogy neked R32-őd van, integet neked, hogy ő majd megmutatja, mit tud a dizel verda. Aztán te ideges leszel, kihúzatod tiltásig az R32-est, közben a TDI Golf már nem is látszik. De már itt van a következő lámpa, megállsz, melletted egy 2.0 TDI Audi A4, a csávó meg akarja mutatni, mit tud az Audi, aztán őt is otthagyod.

Igy már a 22 literes fogyasztást is túl lehet lépni.

2013. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!