Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy '95-'96 körüli 1.3-as...

Egy '95-'96 körüli 1.3-as alap Swift motorja hány lóerős és mekkora a nyomatéka?

Figyelt kérdés
Egy újabb, 101 lóerős 240Nm-es 1,3 tonnás autóval simán otthagyom, ugye?
2013. aug. 16. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] és valószinüleg otthagyod, de annyira durván nem nyomod le, ez 13s alatt futja kb a 0-100 sprintet, de ugy sejtem a te kocsid is 10 felett van ebbe. Ráadásul a tied dízel ez pedig benzin.
2013. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. aug. 16. 15:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz, ez fél tonnával könnyebb, az ilyenkor nagy előny lehet.
2013. aug. 16. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Az alap swift 8 szelepes, 68 lóerö, lenyomod könnyen. Viszont volt 16 szelepes 1.3-as is, ami 85 lóerôs, és könnyû, az lehet hogy alacsony tempónál meglephet.
2013. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

8 szelepes. Amúgy nem akarok gyorsulási versenyen indulni, csak elméletben kérdeztem.

Egy barátomnak van ilyen Swiftje. Igénytelen, olcsó fenntartású autó, a legfapadosabb, semmi extra nincs benne. Múltkor elvittem valahova az én autómmal és csodálkozott, hogy mennyivel jobban gyorsul az enyém, a kanyarokat is sokkal jobban lehet vele venni. (Jó, mondjuk az enyémen 17"-os felnik vannak 215 széles gumikkal, a Swiften meg talán 13-as?)

Szóval erről jutott eszembe hogy szám szerint mit tud a Swift motorja.

2013. aug. 16. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Mond meg a haverodnak hogy ne sajnálja, padlózza le, forgassa ki a fokozatokat.

1.: 45 km/h

2.: 100 km/h


Menni fog a kis swift. Csak hát kevesen fogatják ki mert nagyon be hallatszódik a motorzaj 3000 fölött és sajnálják.

2013. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem szét is esne az övé. Nem általánosságban írom, hanem konkrétan az övére. Amellett hogy öreg, nincs valami tip-top állapotban. Nagyon sajnálja az autóra a pénz, ezért is nem vesz másikat. A gumikat is szó szerint úgy kukázta össze.
2013. aug. 16. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!