Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy jelzi egy autós a másikna...

Hogy jelzi egy autós a másiknak, hogy bunkóságot csinált?

Figyelt kérdés
Szoktam látni, hogy a kamionosok jobbra-balra indexelnek, ezzel köszönik meg egy másik kamionosnak a segítségét (pl előzésnél). Autósként hogy tudom jelezni a másiknak, hogy egy paraszt? Ha tudtok más jelzéseket, azokra is kiváncsi vagyok.

2013. aug. 16. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Dudára ráhasalás, középső ujj mutogatás...

Én nem szoktam, de ilyeneket láttam már.

2013. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jelezni akarod a másik autósnak, akkor te is pont ugyanakkora paraszt vagy. Úgy vettem észre, hogy a bunkóságoknak tartott dolgok 90% valójában önzés, tahóság. Értsd, az aki parasztnak gondolja a másikat, pont az a tahó.
2013. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MrPifta ***** válasza:
a középső ujj felfelé mutatásával
2013. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább nem kezdek az ilyenekkel.
2013. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
KRESZ-ben benne van, hogy a renitensen viselkedő autósnak nem megyünk utána, hanem inkább igyekszünk távol maradni tőle. Nem egy baleset volt már abból, hogy a bunkócinak utánamentek leszidni, az meg idegből ráhúzta a mutogatóra a kormányt. A balesetveszély elkerülése végett a dudaszó alkalmazása szabályos, illetve lakott területen kívűl előzési szándékot is lehet vele jelezni.
2013. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy rá kell hagyni, vagy egyet rádudálni. Ha lehetőség van rá, akkor normálisan szóban közölni vele, hogy hol hibázott. A feltartott középső ujj, a lekezelő arrogancia, a másik kedves édes anyájának a szidalmazása és egyéb beszólások egyrészt provokáció kategóriába tartoznak, másrészt primitív szokások.
2013. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pl. ma melléértem, 5 centire volt a visszapillantó, mert csak úgy fért el a kocsi, lehúztam az ablakot és átkiabáltam, hogy itt megállni tilos... Szerintem ennyi bőven belefér. Csak mert ha pl. a mentő akart volna ott jönni, az már nem fért volna el... Tűzoltóról nem is beszélve.
2013. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, azt megnézem, hogy itt a nyóckerben, vagy a tűzoltó utca környékén hogy szólsz a kétszázkilós kolompárnak, hogy legyenszíves ne az utca közepén álljon meg a (harmincmillás)mercijével megbeszélni a lányok helyeit.. mert te szeretnél haladni..kiszállsz, dudálsz, bemutatsz?


hö?

2013. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!