Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Vamos ról szeretnék...

Winnn kérdése:

Derbi Vamos ról szeretnék információkat ha valaki ért hozza!?

Figyelt kérdés

Olyan információkra lenne szükségem ,hogy a Derbi Vamos tulajdonképpen most 45-ös keverékkel megy?? mert ugye az olaj ott van a benzin tank mellet külön! Tehát most nem autómatikusan adagolja a benzint??

A másik kérdésem pedíg az lenne ,hogy nem jó a km-mérőm és az üzemanyag szabályzóm nem tudom be -e van kötve vagy nincs mert nem értek hozzá! esetleg ha van valakinek videója erről vagy le tudná írni akkor megköszönném! Előre is köszi szépen a válaszokat!



2013. aug. 16. 19:12
 1/2 A kérdező kommentje:
És még annyi lenne ,hogy amikor el indulok akkor semmi baj erős meg minden de ha elindulok olyan 40-45nél elkezd hörrögni mintha nem kapna benzint!! esetleg a karburátort tisztítsam ki?
2013. aug. 16. 20:42
 2/2 Lipton051 válasza:
Hello lehetséges,hogy a karburátornál lesz a gond.Nekem volt hasonló gondom kisebb dugulás volt és hasonló volt a probléma is.Én 95 benzinnel használom ugyanis az olajat külön kell adni hozzá ahogy írtad.Ön olajzású csak arra figyelj ,hogy mindig legen tele a tartály.A km spirál a Km óra alatt található.Egy vastag fék bovdenhez tudnám hasonlítani...
2013. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!