Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift szelephézag,...

Suzuki Swift szelephézag, alapjárat?

Figyelt kérdés
Suzuki Swiften szeretnék szelep hézagot állítani, meg tudnátok mondani, hogy mekkora hézagokat kell állítanom a gyári értékek szerint? Illetve még annyit szeretnék, hogy hol kell állítani az alapjáraton, és mekkora a gyári alapjárata a Swifteknek? 2001-es évjáratú tehát a a régebbi Swift 8 szelepes 1.3-as motor.

2013. aug. 17. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hézagot nem tudom (mérmint hogy hidrotőkés (nemkell), vagy hézagoló korongos (korong csere). Alapjáratot a motorvezérlő állítja, nem állítható.
2013. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
800RPM-az alapjárati fordulatszám (persze egy csekély eltérés lehet). Egyébként nem csak az 1.0 Swiftek a hidrotőkések?
2013. aug. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem hidrotőkés az 1.3
2013. aug. 18. 19:26
 4/7 Thomech ***** válasza:
Igen kb 7-800RPM a gyári alapjárat de nekem például hidegen 1500RPM mikor pedig már meleg a motor akkor 1000RPM az alapjárat! Annyi, hogy nekem most dugó gyűrűs szegény swiftem az előző tulaja akitől vettem jól elintézte szegény kocsit ezért nincs is benne olyan nagy szufla mint gyárilag!
2013. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az en automban is 1500 hidegen a fordulatszam es ha bemelegedett akkor 900-1000. kicsit aoknak tartom hidegen azt az 1500 at.. honnan lehet tudni, hogy gyuruzni kell?
2013. aug. 19. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyengébb mint kéne, eszi az olajat, kéken füstöl.
2013. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thomech ***** válasza:
7/6 Ahogy írtad pontosan ezeket csinálja a kocsim! 200KM alatt meg evett majdnem 1 liter olajat! Annyi, hogy nekem a tömítések is engednek elég csúnyán ahhoz képest! (1 hónapja vettem a kocsit és sajnos az előző tulaja nem nagyon törődött szegény kocsival)
2013. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!