Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb kocsi? Melyiket...

Melyik a jobb kocsi? Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

csak a 4 közül:

Suzuki Splash

Toyota Aygo

Chevrolet Spark

Mercedes B 180 BE



2013. aug. 17. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
A Mercit..
2013. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek, szerintem is a Merci a legjobb, és nem csak a márkája miatt!
2013. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem is értem a Mercedes, hogy került bele ebbe a listába. A Suzuki, Chevrolet, Toyota kifejezetten mini autó. A Mercedes pedig jóval nagyobb. Mind méretben mid pedig motorizáltság terén. Nem beszélve arról, hogy az ára is közel a duplája.
2013. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én csak is a Suzukit venném meg xD
2013. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%

"Chevy" Spark. A régebbi modellek nagyon jó kisautók. Bár a csomagtartóban alig van hely, bevásárolni és többszáz kilométereket utazni vele bőven lehet. A hátsó üléssor kissé fapados, az elsők viszont kényelmesek. A 800 ccm (0.8 - nem röhög) igen egyszerűen repíti az ugyanennyi kg kasztnit. A váltó áttételei tökéletesek, a 150 km/h se nagy gond neki. Nem egy versenyautó, de városban igen ugrékony kis jószág. Elég sok autót le is aláz, aztán csak néznek. A klímája nagyon jó, ha karban van tartva, viszont iszonyatosan fogja az apró háromhengerest.

Nem szervizigényes, kötelezők kellenek rá, amennyiben karban van tartva (mint a legtöbb autónál...).


Szóval ezt mindenképp ajánlanám. Az újabb szériáról (ami ritka ocsmány egy autó szerintem) nem tudok nyilatkozni, de csak nem rontottak rajta, ha az elődje ilyen jól sikeredett!

2013. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#2-es vagyok! Kedves #3-as, igaz, hogy méretben nagyobb a Merci, de egy kategóriában van velük!
2013. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Áruld már el melyik szempont szerint van egy kategóriában velük? Komolyan érdekelne!
2013. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik a "Városi autók" kategóriába sorolandó! Tehát Hatchbak vagy hasonló ferde hátú autók, melyekkel az átlagnál kisebb méreteik miatt könnyű manőverezni!
2013. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Egyáltalán nem! Olyan kategória még csak nincs is, hogy "városi autó". Csak a köznyelvben!


Az autógyártók egyezményes európai kategória besorolás így néz ki:

A: mini autó kategória

B: kisautó kategória

C: alsó-közepes (kompakt) autók

D: középkategóriás autók

E: felső-közép kagtegóriás autók

F: luxus autók

S: sport kocsi kategória

M: crossover, hobbiterepjáró kategória

J: SUV, terepjáró kategória


A Splash, az Aygo és a Spark A kategóriás autó. A B Merci meg C kategóriás!

2013. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért is mini autó egy Splash, Spark? Az Aygo még talán...


Egyébként a saját tapasztalatom a Chevrolet Sparkról miért is lett lenullázva? :) Jó látni, hogy sok ember a saját tapasztalataimat is megcáfolja, mert ő jobban tudja. :) Szánalmas ez az oldal sajnos...

2013. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!