Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonra az ledes fordulatszam...

Simsonra az ledes fordulatszam mero megolheti a kondenzátort?

Figyelt kérdés
Kihagy puffog a kipufogó rangat hidegen melegen ugyan az a baja mint a multkor amikor kondit meg tirisztort kellett cserelni nemreg vettem egy hasznalt ledes fordulatszam merot es akksi nelkul uzemeltetem elemrol stb es a jelszedojet a kondin a bemenő kabelre tettem nem a gyernyakabelre meg nem a foldre es nemreg lett cserelve a kondi amiota ratettem azóta jelentkezett eleinte menet kozbe megalt meg alapjaratrol csak tolasra indult ma meg megyek leall nagynehezen beindult es most puffog robbant a kipu is rangat egyesbe nem megy el fullad kondis ?

2013. aug. 17. 17:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Karbi tista !
2013. aug. 17. 17:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedd le, ha a hiba megszűnik akkor az okozta.
2013. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem en arra gondoltam hogy tonkretette es akkor mar hiaba veszem le a jeladot attol meg nem indul mar kiprobaltam de ha tonkretette akkor b@ ,szhatom
2013. aug. 17. 18:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyertyát nézted? Szép Őzbarna?
2013. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
még nem mert nem bírom kiszedni ezt a tetves stihl gyertyát XD
2013. aug. 17. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
A gyertya hőértékre és kialakításra megfelel a motorba?
2013. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
eddig ment vele ezt azóta csinálja amióta rátettem a fordulatszámm mérőt de azzal is úgy kapta egykerékre mint a huzat aztán 90 fokos hömérséklettel megyek kb meg minden megyek jövök egyszercsak lellassul és csak motorfékezek de fordulatot mutatja a mérő megállok be se tudom rugni betolásra nagy nehezen elindult és akkor durrogottt puffogot hol húzott hol nem rángatott annyit észrevettem hogy amikor visszaraktam a tank alatt a kondit akkor felemásan raktam vissza nem tökéletesen és valahol olvastam hogy az baj hogyha megütjük a szélét vagy bekocogtatjuk de nem tudom már mi baja lehet :(
2013. aug. 17. 21:20
 8/9 A kérdező kommentje:
egyébként apám starba is stihl gyertyával ment
2013. aug. 17. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Alacsonyabb és magasabb hőértékűvel is megy. Csak egy bizonyos távolság után problémák lehetnek vele.

Most így gyorsan kerestem valami írást, ezt találtam:

[link]

Első rápillantásra elég jól le van benne írva minden.

2013. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!