Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Venni szeretnék egy motort,...

Venni szeretnék egy motort, amiben a forgalmiban 35kw van fojtással az A2 miatt. Később kiszeretném venni a fojtást, a jövőben ebből nem lesz bajom? A műszaki vizsgán lehet baj belőle vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 18:42
 1/9 anonim válasza:

Attól függ hány KW-os eredetileg a motor amit le akarsz fojtani és aztán ki szedetni belőle ha túl nagy a külömbség ki szúrják dee persze ez sem biztos! De ha balesetezel akár mi történik te leszel a hibás mert nincs ott a fojtás!

Egyébként én is ezt akarom csinálni! :D

2013. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Műszakin nem gond, nincs teljesítmény mérés, nem érdekli őket. Tudom, mert nekem volt 21 KW-os motorom (gyárilag 34kw). Balesetnél már neccesebb, mert ott komoly pénzek foroghatnak kockán és kivizsgálnak mindent. Biztosító nem fizet, ha nem muszáj.
2013. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából akkora nagy eltérés nem lenne, mert egy 35kw-ra fojtott Ducati Monstert szeretnék venni ilyen 600ccm-set, ami gyárilag 40 a nagyobb tesója 50kw fölött van úgyhogy ilyesmire gondolnék :) Amúgy köszi nektek! :)
2013. aug. 18. 11:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Láttam használtautón :) Akkor te is V2 párti vagy. Csak én megmaradok a japánoknál és a Suzukinál. Előzőm Bandit 250 volt.
2013. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nála utáltam meg egy időre a sor 4 motorokat :D
2013. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
úgy látom nagyon sokan így vannak ezzel például én is :D én 3 moci közt gondolkodok rf400 zzr400 meg a ducati de nagyon úgy nézz ki hogy zzr lesz.De szerintem nem lesz semmi bajod belőle csak ha balesetet szenvedsz de ne legyen így.
2013. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen én nagyon szeretem a V motorok hangját! :D De tény, hogy a japán motorok nagyon jók, ha még egy motort kellene választanom, akkor biztosan Kawasaki lenne :) Egyik haveromnak ZZR-1400-a van.. nem is kell többet mondanom... :) Akkor szerintem teszek vele egy próbát remélem baj nem lesz belőle, balesetet egyáltalán nem szeretnék :) De sajnos ez nem kedv kérdése, mert akkor is megesik, ha nem én vagyok a hibás, mert én hiába figyelek, ha más nem figyel rám és már meg is lenne a baj.. :)
2013. aug. 18. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
jól írod csak annyi hogy figyelj a bmw-re mert szeretnek szívódni a motorosokkal vagyis én idáig amennyi tapasztalatom lett mindig egy bmw-s akart leszorítani meg stb. Széles utat
2013. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nem autó kérdése a legtöbb esetben, hanem sofőré. :) A BMW-ben is van valami,minőségi német autó erővel megáldva és vagánykodó fiatalokkal a volán mögött ez meg eshet és mi az, hogy te elmész mellettük.. :) De ezek általában a vagány korszakukat élő tini fiúk szokták csinálni a barátnőjük előtt, de ez a tapasztaltabb sofőrökre nem igaz :) Minden autóval megeshet, hogy keresztbe tesznek neked. Köszi és neked is! :)
2013. aug. 18. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!