Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ideiglenesen kivont gépjárműve...

Ideiglenesen kivont gépjárművel, ha a forgalmiban az áll, hogy március 12-ig van kivonva, használhatom 12-én?

Figyelt kérdés
Fontos elintézni valóm lenne, minden más lehetőség kizárt. Azon a gondolatmeneten indultam el, hogy ha 12-ig van kivonva, akkor 12-e 00:00 percéig nincs forgalomban. Neten nem találtam semmit, ha esetleg valaki tud valamit, akkor köszönöm!
2013. márc. 10. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
13-án használhatod
2013. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az "-ig"-be általában beleértik a záródátumot, szóval hivatalosan 13-án használhatod először. Amúgy meg nem valószínű, hogy pont 12-én lebuktatnak, hogy használtad, ha meg mégis, akkor még mindig jó sanszod van, hogy kimagyarázd.
2013. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az autó nem forgalmival megy :DD
2013. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jött be, de szerintem se igazoltatnak pont aznap, ha meg igen akkor meg kell próbálni kidumálni :D Köszi a válaszokat
2013. márc. 11. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!