Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik motort...

Commandor17 kérdése:

Szerintetek melyik motort válasza?

Figyelt kérdés
Szóval unokaöcsém 12éves és melyik motort válasza? ez a két motor tetszik neki:Jawa mustang,Simson S51 (okoskodók kíméljenek PL: " még nem motorozhat"

2013. aug. 18. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Jawa-hoz nehezebb alkatrészt kapni mivel fele annyi ember sem vezeti mint a simsonokat

Ilyen kis árfekvésű motoroknál tök mindegy melyiket választja, de ha valami elromlik és napokon belül újra használni akarja akkor simson a jó választás.

2013. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor megmondom neki hogy a szimó a jó választás
2013. aug. 18. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem okoskodás, hanem tény, hogy közúton nem motorozhat :D Természetesen a kert végében/saját telketeken semmi akadálya :)
2013. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ott is akarta használni mivel ki*aszott nagy a udvarunk
2013. aug. 18. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:
kib@*zottul nem való egy 12 alá egy simson
2013. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"válassza".
2013. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös

Igazad van, mert én 12 évesen Kawasaki Kx 80-at szerelgettem, és azt hajtottam.

2013. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
simán lehet már 12 évesen gyakorolgatni, persze csakis egyedül forgalomtól távol. am csak tudnám hol laknak az ilyenek akiknek már kiskorukban motorjuk volt mert énis aglomerációban élek de sehol nincs hely ahol 20 méternél többet tudtam volna motorozgatni kisebb koromban..
2013. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!