Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki segitne abban hogy meg...

JDMDrifter98 kérdése:

Valaki segitne abban hogy meg ebben az evben hogyan tudnek Toyota GT86 OT vagy Subaru BRZ T vezetni?

Figyelt kérdés
Az egesz sztori nagyon hosszu de annyit elmondok hogy amikor meg anno hallotam hogy megcsinaljak az ugymond uj Toyota Corolla AE86 OS Uj valtozatat lazba jottem es amikor meglatam a Toyota FT86 Concept autot beleszerettem es most ma radobbentem hogy nagyon kell egy Toyota GT86 T es most kell egy valami teszt nap vagy valahogy konyorogve kerem ha netan ezt valaki a Toyotanal vagy a Subarunal latna akkor vegye komolyan elore koszonom a valaszokat

2013. aug. 18. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a 98 a születési dátumod, akkor sehogy.
2013. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15 évesen kerüld az autókat messziről. Tudom, hogy "jól vezetsz, meg alázod a béemvéket a szuzukival meg minden". De ha te odamész, hogy autót akarsz vezetni, kiröhögnek és felhívják a szüleidet, hogy vigyenek haza...
2013. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és így mellékesen hány éves kortól tudnék olyan autót vezetni mármint Toyota GT86 vagy Subaru BRZ
2013. aug. 20. 07:18
 4/6 anonim ***** válasza:
minimum 18, és elkérik a jogsidat is, anélkül nem engednek
2013. aug. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek 18? Amennyiben fel tudsz mutatni egy érvényes jogosítványt, (nem hamisítottat), amin a te adataid szerepelnek, akkor vezetheted. De szerintem hanyagold, ha ilyen alap dolgokat kérdezgetsz. Majd vezeted, ha felnőttél...
2013. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso valaszoló igen ilyet kérdezek biztos neked is megfordul a felyedben néha ilyen kérdést.
2013. aug. 21. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!