Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éves kortól lehet autót...

Hány éves kortól lehet autót vezetni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 07:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2 ével ezelött 17 évesen már lehetett szerintem azóta ez nem változott.
2013. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm, akkor még várhatok 1 kicsit xD. Azt halottam, hogy a kresz vizsgát hamarabb le lehet tenni. Ez igaz? És ha igaz hány éves kortól?
2013. aug. 19. 07:40
 3/20 Dörmögő ***** válasza:
100%
Ha jól tudom akkor 16.5 évesen lehet elkezdeni a tanfolyamot.
2013. aug. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
:D akkor még arra is várhatok 1 kicsit xD. Na de kösziii.
2013. aug. 19. 08:44
 5/20 anonim ***** válasza:
Tanfolyamot 16.5 évesen,KRESZ vizsgát 16.3/4 évesen forgalmi vizsgát meg 17 évesen lehet tenni.
2013. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2013. aug. 19. 09:18
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Autót vezetni lehet akár 5 évesen is. A tanfolyamot viszont 16,5 évesen kezdheted. Egyébként neked még kicsit fejlődnöd kéne, mert ez az indokolatlan "ikszdézés" nem épp szellemi érettségre utal.
2013. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Már mindent tudok mivel előtted lévők már lemondták szépen. Baj, hogy írtam 1 XD HÚHA nagyon nagy baj -.- És amúgy is 14 évesen apukámmal minden nap kimegyünk a faluban a vasútállomáshoz és ott tanít vezetni. Meg én állok ki a kapun. Azt mondja, hogy nagyon ügyesen vezetek. Szóval köszönöm, hogy szellemi éretlennek minősítettél. További kellemes estét és köszönöm a válaszodat....
2013. aug. 19. 21:59
 9/20 anonim ***** válasza:
16%

"Meg én állok ki a kapun."

Nos, ez nem különösebben dicsérendő, ne haragudj.


"Azt mondja, hogy nagyon ügyesen vezetek."

Persze, hogy azt mondja, hiszen az édesapád. Ettől függetlenül továbbra sem nagy tudomány elvezetni egy autót.


"Szóval köszönöm, hogy szellemi éretlennek minősítettél. "

Az, hogy szellemileg éretlen vagy (amit most bizonyítottál is), nem azt jelenti, hogy szellemi fogyatékos vagy. Ez idővel változhat. Normál esetben változik is.

2013. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jaaaj de jó, hogy belekötsz mindenbe.... Eddig egyik válaszoló sem kötött bele mert ők normálisak... Igen nagydolog elvezetni 1 autót képzeld el, mert te már x évesen simán el tudsz vezetni 1 kocsit mert már van benne tapasztalatod, attól nem kell lehurrogni egy 14 évest azért mert jól vezet igazán ami nem mindenkiről mondható el ebben a korban... Az se legyen baj, hogy azért mondja mert tényleg jól vezetek anyukám is mondja nagymamám is. El is mondta apukám miért vezetek jól szóval ennyit erről.
2013. aug. 20. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!