Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éves kortól lehet autót...

Hány éves kortól lehet autót vezetni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 07:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14%
Azért abból a hatalmas arcodból bőven vegyél vissza, mert egyáltalán nem vagy kivételes tehetség. Senkit nem érdekel, hogy 14 éves vagy. A pedálokat eléred, akkor semmi hatalmas mutatvány nincs abban, hogy autót vezetsz...
2013. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Álljál már le... Senki nem kötött belém csak te hülye csicska. Most már törlöm ezt a kérdést mert megtudtam az értelmesektől amit akartam. Hülye vadbarom...
2013. aug. 20. 17:09
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nőnöd kell még.. Bár ha 14 évesen ennyi eszed van bruttóba, akkor tőled nem is kell mást várni. ;)
2013. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Dörmögő ***** válasza:
85%

59%-ban hasznos válaszokat ad

Szerintem neked is fejlődnöd kellene az emberekkel való kapcsolatokban mert egyetlen "XD" miatt rámondtad egy idegenre hogy szellemileg éretlen, és azóta folyamatosan fikázod, pedig alapból egy rossz szót sem szolt előtte senkihez. Miért baj az neked hogy az apja azt mndta neki hogy ügyesen vezet? Miért fáj ez neked. Az én 10 éves lányom is vezetett már az udvaromban és megdicsértem. Ez így van rendjén, és egy 14 éves gyereknek igenis nagy élmény beállni a kocsival mondjuk az udvarba. Annyi dolog van a világon ami ellen tüntethetnél, miért egy 14 éves gyerekbe kötsz bele? Ezen lehet hogy elgondolkodhatnál egy kicsit.

2013. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19%

Nem kötöttem én bele senkibe. Egyszerűen szóvá tettem, hogy talán nem kéne...

A %-okat ne filézzük, te is képes vagy hatalmas baromságokat írni, mégis elég magas az arányod. Semmit nem jelent...

2013. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Dörmögő ***** válasza:
Nem a %-ot elemeztem, és nem is kívánok vitatkozni veled, csak arra akartam kilyukadni hogy egy 14 éves gyereknek mondogatod hogy szellemileg fejlődnie kell, és ezt úgy adod elő mintha ez nem volna egy 14 éves gyereknél normális állapot.
2013. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
5%
Hát, nem tudom... Szerintem közel sem normális állapot az, hogy 14 évesen ő a Jani és nem látja a fától az erdőt. 14 évesen már nem annyira kisgyerek, bár agyilag nem épp fejlett. Már 10-12 évesen megkértem édesanyámat, hogy ne dicsérgessen teljesen alap dolgok miatt, mert szerintem gáz. Persze, jól esik a dicsérő szó családtagtól, vagy családon kívülről mégjobban. De az a dicséret inkább biztatásjellegű, mintsem elismerés. És ha ezt túlzásba viszi a szülő, akkor könnyen nagyképű lehet a kölyök, főleg ilyen korban. Pontosan ez van a kérdezőnél is. Bár nem ismerem, de ami infót kiadott magából, 95% hogy így van.
2013. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nagyon kemény ez a válaszoló, nem lehet ,hogy feláll a 2centis fas.za??Oltogat egy 14 éves gyereket. Te sztem még váltani se tudsz te buz.i gec.i
2014. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Autót vezetni akár 10 éves kortól is lehet :D Csak nem kapsz jogsit. :D
2014. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ezek csúnya paraszt szavak. Attól 17 vok és kecskét fejek, még nem lettem meleg hímivarsejt. Te nógrádi szittya vámpír! (Nem értek a buszvezetéshez)
2015. aug. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!