Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez esetben mit lehet csinálni?...

Ez esetben mit lehet csinálni? Hitel-kocsi-sz. R?

Figyelt kérdés

Üdv. Van egy autónk, amin van még 1 év (kb. 230.000 ft) hitel. Azt mondták, kezd hengerfejes lenni, a vizet folyamatosan felforralja. Az önindító elkopott vagy nem tudom, de ha a kulcsot kiveszem fél óra amíg beindul. A központi zár is elég érdekes, néha kinyit néha nem. Rozsdásodik. Tehát kb. annyit sem ér, amennyi hitel van rajta. Egyébként vigyáztunk rá, de egy ideig munkaeszköz volt a pesti utakon...


Mit lehet tenni? Eladni, hitelátvállalással? Vagy megcsináltatni ezeket rajta, és utána eladni? Mennyit kérhetünk így érte?:(



2013. aug. 19. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kocsiról van szó, de ahogy írod, hogy többe lenne a javítás, mint a rajta lévő hitel, hát kétlem hogy találnátok olyan idiótát aki átvállalással megvenné. Az általad felvázolt helyzetben megcsináltatni sem igen érheti meg, hogy utánna adjátok el. Anyagilag talán még úgy jönnétek ki belőle a legjobban, ha kivonatnátok a forgalomból, majd alkatrészként kiárulnátok. Persze mint írtam ez attól is függ, hogy milyen kocsiról beszélünk.
2013. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy Honda Logo-ról van szó, a többi Hondához képest elég ritka, nem tudom, hogy ez jó-e nekem vagy sem
2013. aug. 19. 19:27
 3/3 A kérdező kommentje:
mármint nem tudom, hogy van-e így rá igény
2013. aug. 19. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!