Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a velemenyetek a yamaha...

Mi a velemenyetek a yamaha tzr 50-esrol? Megeri megvenni? Mert en belevagyok zugva a sport motrokba, es ez nagyon megtetszett, csak kicsit aggaszt a fogyasztasa (nem lehet valahogy segiteni ezen? ) es egy 170cmer magas embernek jo ez a motor?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogyasztása annyi amennyi. A gyári értéknél kevesebbet max akkor tudsz kihozni belőle, ha be sem indítod. A 170cm-edhez még talán kényelmes lehet. Én a 186cm-el egyszer vezettem pár kört, de nekem elég kicsinek tünt. Amúgy tényleg pofás kis vas.
2013. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szépnek szép, de bárki kicsit is hozzáértő első ránézésre látja, hogy ez csak egy segédmotor. A megengedett maximális 40 km/h sebesség mellett nem lesz túl magas a fogyasztása. Persze, ha a tervezett sebessége felett hajtod (figyelmen kívül hagyva a szabályokat és a tervezés határait) ne csodálkozz, ha megugrik a benzinköltség.

Ha életkorod miatt nem vehetsz nagyobbat, akkor vedd meg, de ha legalább A1 jogsit tudsz szerezni, inkább azzal kezdjed.

2013. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!