Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 320i e36 szeretnék rakni...

BMW 320i e36 szeretnék rakni kipufogó véget, (de lehet hogy nagyon ki fog lógni) ha vágnák el a gyári dob csövéből megváltozhat a hangja?

Figyelt kérdés
Mert így nagyon szép hangja van a 6 hengernek ezért nem is szeretnék rá sportdobot,csak egy véget amitől jobban néz ki de nem szeretném hogy a hangját befolyásolja. ( lehet kicsit hülyén hangzik )
2013. aug. 19. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:

No lovetta for rendes kipufogó? Miért kell akkor neked bmw? Jó magyar szokás, mindig csak a nagyobbat, aztán meg ha valamit venni kellene hozzá, fél évig csak áll a garázsban mert no lové.


Biztos van bmw-re való sportkipufogó ami nem fog kilógni. Az már lehet, hogy drágább lesz, mint egy kókány valami.

2013. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk én már azt is becsülöm, hogy nem traktor motorral vetted, ahogy szokták.

sor6? Helyes.

2013. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja és hogy választ is kapj köpködésen kívül:

Attól függ mennyit kell levágni. Minél többet vágsz le, annál jobban fog változni.


Ennyi, adios!

2013. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ismered az anyagi hátteremet vagy mi ? Ha akarnék rá másik rendszert vennék, de nem kell mert nekem tetszik így a gyári dobbal is fasza hangja van.
2013. aug. 19. 20:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Senki nem állította, hogy egész rendszert kellene cserélni. Végdobok is vannak kifejezetten autómárka szerint. Erre céloztam.
2013. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, csak írtam hogy nem szeretném cserélni dobot mert így is szép hangja van, de azért köszönöm a választ.
2013. aug. 19. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha elvágsz a csőből akkor bizony változni fog a hangja. Veszel rá egy hátsódobot ami mondjuk nem sportkipufogó, viszont szebb a vége és marad a hang is, meg szebb is lesz. Internet tele van, tessék vadászni rá.
2013. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom mennyire lógna ki lehet 1 centin múlik a dolog, szerintem attól az 1 centitől még nem változna a hangja.
2013. aug. 19. 23:52
 9/10 anonim ***** válasza:

1 centi mit izgat ??


az enyém vagy 10 et lóg ki a löki alól.....

2013. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ez hulyen nezne ki ossze illesztesnel , a veg amit akarok kromozott.Ha nem latszana ossze illesztes akkor nem lenne para
2013. aug. 20. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!