Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok első...

Milyen autót ajánlotok első autónak?

Figyelt kérdés

400 ezer a keret a kocsira, átiratásra külön van pénz.


Első autónak lenne és későbbiekben porig ültném és egy gyönyörű felnigarnitúrát vennek rá.


Szerintetek melyik autó lenne jó. Suzukit Swiftet nem szeretnék, mert nemtetszik a formája.



#autó #első #Low'n'Slow
2013. aug. 19. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%

Hát pedig az az egyetlen egy fajta kocsi jó formán amit tudsz venni annyi pénzért. Am. ha egy Swifteset megkérdezel biztos azt mondja majd, hogy:


5 millilitert eszik

Nem papírautó

Nem lehet benne meghalni

Nem kezdetleges az elektronikája

Nem recseg a sebváltó

Teljesen megbízható

Igényes

Jól érzi magát benne az ember, nem frusztrált


Sorolhatnám még, de hát hagyni kell a szót a Stifteseknek :)

2013. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Nincs Swiftem, de elég furcsa a gondolkodásmódod.

"5 millilitert eszik"

Gondolom ennyire hihetetlen az a 6-7 literes fogyasztás.


"Nem papírautó"

Miért, papír? Szerintem nem...


"Nem lehet benne meghalni"

Most komolyan.. Nem mindegy miben halsz meg? Olyan autó nincs, amiben nem lehet meghalni.


"Nem kezdetleges az elektronikája"

De igen, kezdetleges. Ez csak előny, mert te lehet, hogy szívsz egy nagyot, ha bedöglik az index és ezért nem teker az önindító. Ellenben egy régi "Stifttel", amiben nincs mi elromoljon szinte.


"Nem recseg a sebváltó"

Vezetni is meg kell tanulni... Nem autófüggő, hogy recseg, vagy nem! Aki nem képes kuplungot kezelni, az ne üljön autóba!


"Teljesen megbízható"

Nem teljesen megbízható. Ha elfogy az üzemanyag, akkor megáll...


"Igényes"

Az miért pozitívum, ha egy autó igényes? Ha egy autó igényes, akkor az annyit jelent, hogy túlzott foglalkozást igényel. Ezt miért is mondaná bármely Swift tulaj?


"Jól érzi magát benne az ember, nem frusztrált "

Elég sok pszichológus van ebben az országban.


És még egyszer hangsúlyozom, hogy nincs Swiftem. Egy régi Seat Cordobaval járok...

2013. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

a porig ültetést felejsd el nagy hülyeség egy az nem praktikus és még nem is szép szóval hagyd az autókat normál hasmagasságon a felni az mehet persze csak olyan ami normálisan éz ki az autón.

Esetleg ezekhez mit szólsz


Honda Civic 1.4 90 Lóerős benzines motorral szerintem bőven elég lenne tanuló autónak így elsőre neked.

tessék itt egy pár civic amit érdemes lehet megtekinteni.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


vagy még esetleg ezek FIAT BRAVA szintén 1.4 motorral

ebből is kiszedtem neked azokat amiket érdemes lehet megtekinteni.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


vagy DAEWOO LANOS 1.4 vagy 1.5 benzines motorral

tessék eböl is egy pár amit érdemes lehet megtekinteni

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem tudtam segíteni!

2013. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom miért veszekedtek a kérdezőnek nincs is baja a suzukival csak írta hogy a régi kasztnis swift formája nem tetszik neki.
2013. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kösz a linkeket, de nekem a porig ültetés a mindenem, szeretem, ha kirázza a vesém az autó és, hogy fel kell nézni a legkisebb fekvőrendőrre is.


Low is a lifestyle.

2013. aug. 20. 08:26
 6/12 anonim ***** válasza:

#5: Látszik, hogy nem itt laksz... Egy durván nyomvályús földút az "utcánk", ahol a normál Yarisunk is képes fönnakadni, persze az is egy alacsony hasmagasságú kisautó. Azért nem lett régi Swift, mert a páromnak az ronda, viszont a 400ezerbe egy jó állapotú, max. szépséghibás Yaris nem nagyon fér bele.


El se merem képzelni, mit csinál egy porig ültetett autó, ha találkozik egy kis hupával... De Te tudod. Ha biztos vagy benne, hogy mindig rendes úton fogsz menni vele s Neked ez fontos... Mi meg a fogyasztás miatt vettünk Yarist a hegyre, valami négykerékmeghajtásos autó helyett, ami fel tudna jönni télen is, legalább a szomszéd utcába... Úgyhogy megértem a praktikusságnak ellentmondó döntéseket is :D

2013. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha találkozol egy huppával, akkor úgy kell átmenni rajta, hogy először csak az egyik első kerék ér fel utánna, a többi. Itt nálunk nincs olyan sok huppanó, szóval nem probléma, máshol meg meg lehet oldani,. Csomagtartóba egy pár deszka és akkor mindenen átmész.
2013. aug. 20. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt azért megnézem.. Egy pár deszkával te nem fogsz elmenni egy olyan úton, amin több kráter van, mint a Holdon összesen. Magyarország "dísze" az úthálózat. Dehát a hibáiból tanul az ember. Egyébként igen, tudjuk hogy kell átmenni egy fekvőrendőrön. De itt kátyukról és gödrökről volt szó. ;)
2013. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jah, hát úgy más a helyzet. Akkor jön az, hogy megfogod az autót és a hátadon elviszed, vagy visszafordulsz és szarsz az egészbe :)
2013. aug. 20. 14:54
 10/12 anonim válasza:

Fiatal vagy, olyat vegyél ami tetszik! Ha találtál és meg akarod nézni, akkor vigyél magaddal szakembert aki átnézi neked. Ilyen árkategóriáben nem az autó típusa számít, hanem az állapota.

Annyi tanácsot azért adnék, hogy egy korábbi válasszal ellentétben a brava-bravo páros 1.4 12v motorral szerelt változatait messziről kerüld el. (hibás széria)

2013. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!