Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotorhoz jelenleg hány...

Segédmotorhoz jelenleg hány évesen lehet jogsit tenni?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam, hogy most 16 évesnek kell lenni, de egyik ismerősöm azt mondta, hogy most mégis 14-nek kell lenni. Egyébként Aprilia RX50-et néztem. Ez 50 cm3-es.

Még lenne valami!

Mennyibe kerül a jogsi? Tudtommal motor függő.

És hallottam olyat is, hogy mielőtt betöltöd azt a bizonyos életévet hogy jogsit tehetsz, már az előtt fél évvel el lehet kezdeni letenni. Ez most igaz, vagy én vagyok félre tájékoztatva? (14 F)

Bocsi, hogy sokat kérdeztem, és hogy talán olyat kérdeztem, amit máshol is megtalálhatok, de én még nem találtam választ a kérdésre, vagy ha igen, az se mostani volt, a kresz meg változik... válaszokat előre köszönöm!



2013. aug. 20. 01:15
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én most vizsgázok 13.5 évesen elkezdhetsz elméletet tanulni de vizsgázni csak 14 éves korban tudsz az előtt még a Kresz vizsgát se teheted le de az eü vizsgát igen. Kb. 60-70 ezer forint az egész (vizsgadíjakkal és tanfolyamdíjakkal együtt)arra figyelj hogy a gyakorlati vizsgát amilyen motorral teszed le(tehát váltós motor vagy robogó) az rajta lesz a jogsidon ezért ha robogóval vizsgázol nem vezethetsz váltós motort


Ha 125-ös jogsit akarsz tedd le 17 évesen a B-kategóriás jogsit és így egyből utánna leteheted az új "B125"öt amit 1 rutin és 3 forgalmi órával megszerezhetsz persze olcsóbban mint ha simán a 125-öst tennéd le

2015. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!