Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mit tegyek hogy...

Szerintetek mit tegyek hogy gyorsabban menjen a motorom!?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdésem lenne, h a motorom 70 ccm-es. (Peugeot Speedfight 2 LC) Most a motoron van egy Dellorto 12-es karburátor (nem tudom milyen fúvókák vannak benne mert a motort nem én tettem össze én így kaptam), sportlégszűrő.. De a motorom így is 70 ccm-ként is csak 65-t megy. Mit kell tennem hogy a végsebesség jobb legyen!? a válaszotokat előre is köszönöm!!!!

2013. aug. 20. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld hosszú lejtőn hátszéllel.
2013. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

1.Lépés: Rúgd be az árokba a robogót.

2.Lépés: Öntsd le az egészet benzinnel.

3.Lépés: Gyújtsd meg.

4.Lépés: Vegyél MOTORT!

2013. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja és azt elfelejtettem hogy az a karbi még egy simsonnak is

kicsi.

Az előző válaszom csak azért volt mert utálom a robogós hülyegyerekeket akik a mittomén hány ccm-es tuning f@sokkal

mennek valami hihetetlen hangerővel.

2013. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
65? atyaég, egy kínai szar 50-es megy annyit. Téged jól átba.sztak vagy nem 70-es vagy minden szar benne. Valami BIZTOS hogy nincs rendben, 100-110 kéne minimum mennie. (hacsak nem vagy 160 kg)
2013. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

minimum 17.5 karbi, sportkipufogó, és ha nagyobb végsebességet szeretnél akkor a görgőkkel kell variálnod.

Amúgy szerintem jobban járnál ha vennél valami nagyobbat pl 100-as aeroxot, és van is egy normális, mindennapi használatra alkalmas motorod (ami nem hajt az őrületbe senkit a hangjával)

2013. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"100-110 kéne minimum mennie" hát persze hogyne az rs 50 megy ennyit nem egy robogó.max 80-90-et.


Kérdező most megtapasztaltál egy kókány sufni tuningos robogót.Gondolom az előző gazdija =na tuningoljunk igaz sz@rt sem értek hozzá de nem baj és hát elbaszta és gyorsan továbbadta

2013. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
arra legalább 18-as karbi kéne,egy tervezett rezó,membrán.
2013. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na az összes tökös beszólogató gyereknek üzenem h ti sem voltatok egyből profik ebben biztos vagyok!!!! Nem értem h minek szólogattok be ha negatív véleményetek van jobban teszitek ha megtartjátok magatoknak!!!!! Mellesleg nem robogós hülyegyerek vagyok!!!!! Én nem az a fajta vagyok h tuningolom a motort... Egyszerűen csak kérdeztem h mi lehet ennek az oka... A motort így kaptam. Az h másoknak a motor nem tetszik ez van... Mellesleg amíg csak "B" kategóriára van jogsim addig nem fogok villogni olyan motorral ami nagyobb mint 50 ccm (gyárilag, nem pedig fúrva) mert olvasom itt a sok szájhős, na ki a tökös ha én nem gyereket h igy nem gáz ha mész az 50/70-125 ccmes motorokkal aztán h milyen jó h 5 éve motorozik azt a rendőr még egyszer nem állította meg és nem bűntette meg !!!! Ja igen csak közlöm veletek h akkorát fognak az ilyenek taknyolni egyszer h öröm lesz nézni!!!!! Ugyan is motorszám alapján ha a rendőrök megnézik a drágalátós motort akkor nem 50 ccm-et fognak látni azt megsúgom!!! Mellesleg innentől mész a lejtőn!!! Mert papirt hamisitottál a biztosítás kötésekor mikor 50 irtál az eredeti ccm helyett!!!!! Aztán ha balesetet okozol akk a kis mocidat elküldik szépen bevizsgálásra ott kiderül habszolut de nem 50es a motorod a biztositó nem fog fizetni, téged 200.000 Ftra meg büntetnek, aztán jogsi nélküli vezetésért is (tisztelet a kivételnek akinek van jogsija de akkor meg fölös az 50/70-125 motor akk lehet szerezni rendeset is) és eltiltanak minden fajta kategóriától!!!! Na sok szerencsét az ilyen vagány gyerekeknek!!!!! Am aki meg rendesen válaszolt annak köszönöm a segítséget!!!!!!
2013. aug. 21. 09:56
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi annak aki rendes választ adott nekem!!! Remélem találok megoldást!!! Ezek alapján!! És még hozzátenném hogy nem az a sufni tuningos ember vagyok, nem rég kezdtem foglalkozni a motorokkal!!! Nekem a motor minden napi használatra kell!!! Egy egyszerű kérdésre szerettem volna választ kapni!!! Nem tuningolásra használom mert azzal a motort csak egy olyan roncsá teszed ha tuningolod h ha egy kis apró szar tönkre megy akkor az egész motorod áll mellesleg ha egy kis apró dolog tönkre megy egy "tuning" robogóban akkor az a pici szar meghibásodása tönkre teszi a többi alkatrészt míg ez egy normális "tuningmentes" motornál nem feltétlen igaz.. Mellesleg horribilis összeg !!!!! Úgy h akik beszólogatnak azok csak tegyék magukat lapátra a negatív véleményükkel különben is a kérdés nem az volt h szereted vagy nem szereted. Bocs ha beszóltam de 1 ti is ezt tettétek 2 nagyon fel tud kavarni ha valaki a másnak beszól ...
2013. aug. 21. 10:05
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Na te nagy torvenytisztelo, elhiszed h te is okmanyt hamisitottal es jogositvany nelkul vezetsz? A furatas is szabalyellenes nem csak ha eredetileg nagyobb a motor. Az meg a masik h fogalomtevesztesben vagy, a robogo az nem motor. Az egy kozlekedesi eszkoz. Mint egy elektromos toloszek. Kb azon a szinten vannak, majd ha lesz motorod, akk mondd h nem megy eleg gyorsan a MOTORom.
2013. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!