Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Matiz 2001. kulcs?!

Daewoo Matiz 2001. kulcs?!

Figyelt kérdés
A kocsi megvételekor egy kulcsot kaptunk hozzá, az érdekelne, hogy a régebbi évjáratokban is van kódolt kulcs, vagy lehet másoltatni az ilyen kulcsokat? Van rajta egy piros pont, az kellene hogy jelentsen valamit?

2013. aug. 21. 09:33
 1/3 anonim válasza:
Nem egyszerű, de lehet kulcsot készíttetni hozzá. A volt barátnőm ugyanígy járt. Sajnos nem tudom a címet, hogy hol csinálták meg neki. A honlapjára talán emlékszem. www.kulcsmuhely.eu Ha nem az, akkor valami hasonló.
2013. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallottam egy pletykát, hogy egy Matiz kulcsa nyitja egy másik Matiz zárját, de nem indítja. Na, hogy ebbe mennyi igazság van, nem tudom. Egyszerűen nem tudom elképzelni..
2013. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
11.kerületben màsolnak minden féle kulcsot akkàr autohoz akkàr biztonsàgi zárhoz
2013. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!