Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történne, ha a Suzuki...

Mi történne, ha a Suzuki Swift gyújtás biztosítékát kivenném és majd úgy próbálnám beindítani?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ha leállok vele vhol, kiveszem, hogy nehezebben tudják ellopni. Már megtaláltam meik bizti az, de eddig csak addig jutottam el, hogy rá volt adva a gyújtás, kivettem a biztosítékot és nem volt gyújtás. De az lehet, hogy csak azt jelenti, hogy a lámpák nem világítanak, de ha tovább fordítanám a kulcsot attól ugyanúgy beindulna? Vagy kiégne esetleg vmi? Nem mertem még eddig megpróbálni, mert jelenleg nincs pénz a hülyeségeim okozta kár javítására :D

2013. aug. 20. 23:32
 1/4 anonim válasza:
88%

Ember!!..szerinted mire találták ki a biztositékot?...

Logikus ha,kiveszed v. kiég akkor valahol megszakad az áramkör és nem fog tekerni az öninditó...

2013. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem indul biztosíték nélkül, de akinek erre van ideje hogy minden alkalommal kivegye Ő nagyon jól áll szabadidő terén. Akkor inkább valami rejtett kapcsoló megoldás, de hozzáértő csinálja! Csak könnyebb mint mindig kihúzgálni a biztosítékot.
2013. aug. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól közelíted meg...de szerezz egy szwift elektromos rajzot, abból kisilabizálod, hová érdemes egy rejtett kapcsolót beiktatni..


ügyes megoldás, hajrá!

a bizti kivétele, vissza az nagyon macerás...

2013. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2 mp-t igényel, mert a kuplung pedál felett vannak a biztosítékok xD


Am. a kapcsolóra már én is gondoltam

2013. aug. 21. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!