Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen krosszmotor...

Szerintetek milyen krosszmotort vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig egy 250-es 4t-m volt, kínai, elégvolt neki 10 üzemóránként olajat cserélni és semmi baja nem volt.

Úgy érzem már kinőttem, és valami nagyobbat szeretnék.

Husqvarna-kat néztem, azok elég olcsón is vannak, néztem yamahákat , hondákat, ktm-eket is, azok is tetszettek...

Szerintetek melyik lenne a legjobb?

Mindegyik üzemórás? Valami olyan nincs amiben elég az olajat cserélgetni mint a kínaiba? Ajánljatok valamit :)

Előre is köszi mindenkinek!


2013. aug. 21. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
KTM 640
2013. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában a krosszok üzemórásak...

Versenyre,pályázni kellene?Vagy mire használtad a kínait?Az a baj hogy sokan összekeverik a krosszt az enduroval.

Egy 4T motor gyengébb és alacsony fordulaton húz így nem annyira pörög mint a 2T társa,tehát ha pl.most ráülnél egy 250-es RM-re vagy YZ-re ami ugye 2T lehet hogy nem is kell neked nagyobb motor.RM,YZ,CR sok törődést igényel..Minden motorozás végén illik kipucolni a légszűrőt,nem tudom hogy ezeknél mennyi de egy olyan 60üóra után dugó csere,olaj csere vagy egy teljes motorgenerál..Ami nem kevés pénz.Aztán a fogyasztás sem kevés.Ezeknél nem teheted meg hogy csak olajat cserélsz x idő után.

2013. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem pályázni jártam ezzel sem, csak erdőzgettem vele, de úgy érzem már kicsi számomra. Valami nyomatékosabb kellene, ami egy gázfröccs eredményeként egykerékre állna :)

Amúgy 18éves múltam, és 6 éve motorozok. Az a ktm lc4 üórás?

Bár szerintem elég lenne egy husqvarna 410-es is. Azok is üzemórásak?

2013. aug. 21. 20:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és csak 4t érdekelne.
2013. aug. 21. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt a baj.Még hozzá az hogy sokan keverik a krosszt és az endurot.Neked egy 4T enduro kell...Nem pedig egy ü.órás krosszmotor.Egy 4 ütemű enduro ha vigyázol rá örök élet.

Mennyid van rá?

2013. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
olyan 300 mátyásom van :D
2013. aug. 22. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Honda XL/XR,Suzuki DR,Yamaha TT,XT, Kawasaki KLR ezekből a rendszámosak mennek 300 fele..

Amit viszont jobb lenne az egy DRZ-400-as de az dupla annyiba kerül mint amit rá szeretnél szánni.

A fent említett motorokhoz ha van is akkor is kevés az alkatrész hozzájuk.Viszont sokat bírnak,keveset esznekjó hang viszont már öregek kicsit.

2013. aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!