Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem szeretik a Harley...

Miért nem szeretik a Harley Davidsonokat? Mi a bajotok van vele?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ég világon semmi bajom nincs velük. Szép motorok, bár nekem nem kéne(mondjuk ha ingyé adnák szívesen elfogadnám :))
2013. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Harleykkal nekem nem sok, legföljebb azokkal a Harley-tulajokkal, akik traileren viszik találkozóra a motort, tesznek vele pár kört, majd vissza és ennyi a motor élete...
2013. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 schocko ***** válasza:
0%
Nem lehet velük motorozni...nem lehet egykerekezni, nem lehet első kerékre állítani, lomhák, lassúak, nem lehet velük kanyarodni, valójában nem valók semmire, azon kívül, hogy hangosak és fényesek...konzervatív embereknek való, olyan öreg motorosoknak, akik sohasem tudtak motorozni...
2013. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

schocko válasza: "Nem lehet velük motorozni [...] öreg motorosoknak, akik sohasem tudtak motorozni"


Ebből látszik, ki vagy.


Az egykerekezés, az első kerékre állás nem motorozás. Az baromkodás, ami pont neked való. A motorozás élménye pedig megmarad nekünk, "öregeknek".

2013. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban volt egy kilencszázas öreg Harley-k, fa teher-oldalkocsival...


azóta is sajnálom, hogy eladtuk.

2013. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem szereti, nem is tudja milyen egy igazi motor. Nekem is volt és van, meg mellé egy literes speed vasam is, és azok a speed pártiak akiket ismerek, szintén elismerik a márkát.
2013. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Konkretan nem erdekelnek, de lenne egy kerdesem: Amerikaba tobb japan is be akart torni a motor piacra chopperel, vajon miert nem sikerult? Talan mert nem voltak eleg hangosak, megbizhatatlanok, vagy nem raztak szet a delikvens belso szerveit?
2013. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Thomech ***** válasza:
52%

Nekem csak annyi a bajom velük, hogy amennyiért vesztegetik azokat a gépeket már egy rendes kocsit veszek annyiért! :)

De amúgy nincs velük bajom el megy mellettem egy el nézegetem meg jó hangjuk is van de akkor sem kellene!

2013. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy almom egy Harley:) igaz meg csak a simsonnal tartok de majd eljon az is:DD am eddig semmi negativat nem tapasztaltam harley motorosok terén.
2013. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legtöbbször nem a motorokkal van a baj, hanem a motorosokkal. Ez minden motorra ervenyesül, de különösen a harleykra.


Magaval a motorral szmely szerint csak az arral van bajom. Imadom, de ha nem szeretnek elfogult lenni, akkor öszinten megmondhatom, hogy mas gyartok fele annyiert kinaljak ugyanazt a minöseget (dehat nem a Harley feelinget).

Mondom, miutan a Fat Bobom atalakitgatasaert kifizettem egy vagyont... (a legtöbb szerelest azonban en csinaltam). De most legalabb egy igazi Custom-Harley all a garazsomban amelynel szebbet nem tudnek elkepzelni. A teljesitmenynövelesen sem sporoltam. (Akinek ez mond valamit: Hypercharger Pro-R, V&H Big Radius es Thundermaxx ECM) ... es pont ott kezdödik a logikai ellenallas! Negyed ennyiert vehettem volna 1000-es gyorsasagit. Vagy barmit. De miert pont Harleyt es miert ennyiert. Ezen leginkabb azok ertetlenkednek, akik ezt nem tehetik meg. Föleg 30 evesen. Az, hogy annyit dolgozom, hogy alig marad idöm motorozni (vagy akar csak aludni) mar nem olyan erdekes.

De amikor motorozok, nem erdekel a vilag, nem erdekel, kik latnak, mit gondolnak stb. Es inkabb szeretek egyedül motorozni - lassan 15 eve.


Mivel azert jo bulik tudnak lenni a talalkozok, ezekre azert probalok eljutni. Ott szivem szerint tagadnam, hogy en is Harleyt vezetek. Termeszetesen akadnak kivetelek, de a legtöbb Harleys szörnyen idegesitö. Iszonyatosan anyagiasak, legtöbb mar inkabb a nyugdij fele halad es latszik rajta, hogy a börszerkoja egy jelmez, amit asszonyka nem enged a szep öltönyök melle akasztani, csereben ö is elmegy talalkozora. Egy olyan eleterzest probalnak erre a par napra magukra ölteni, ami nagyon messze all tölük. Vadsag es lazadas? Attol, hogy 5 sör utan kanonban orditod a menyorszag turisztot? Miutan kijozanodtal meg facebookra tolod a vallalhatobb selfieket es visszaülsz az 5-ös bömbidbe? Vagy a kemeny MC-sek, akik gangsteresdit jatszanak es egy szigoru belsö szabalyzatban es hierarchiaban keresig az egyeni szabadsagot? (Mashol tenyleg kemeny arcok-nem pozitiv ertelemben, de Magyarorszagon attol, hogy utcara küld egy par lanyt es spanglit teker mar nagy jatekosnak kepzeli magat). Mindezert, barmennyire is imadok motorozni es szeretem a Harleymat, nem szivesen valaszolok arra a kerdesre, hogy "milyen motorod van?"

2014. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!