Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 2 esnek dupla kölámpája...

Golf 2 esnek dupla kölámpája van elöl de miért van az hogy sok golf 2 esnek csak 1-1 körlámpája van?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Észrevettem hirdetésekben hogy a Golf II tipusu autóknak külömböző az eleje, miért van ez?

Látni rengeteg olyan golf II est aminek első lámpája dupla. azaz 2-2, de sok olyan golf II est látni aminek 1-1 elsőlámpája van. Érdekelen most ez hogy is van? Tudomásom szerint a II golf 2 körlámpás. Az I golf pedig egy körlámpás. Hirdetésekben rengeteg van igy, nem hiszem hogy elirás.:) Bocsánat ha nagy butaságot mondtam, kérdeztem:)


2013. aug. 21. 22:49
 1/3 anonim válasza:
Csak átalakították. Akiknek 1-1 lámpás van azoknak általában meg szokott lenni a 2-2 es szett ,ami helyére kicserélték a 1-1 est.
2013. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aham értem, Vagy pedig a ki körlámpa az lenne a ködlámpa és azért.
2013. aug. 21. 23:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kétféle képp gyártottak, amúgy a golf 1-nek is van 2-2 körlámpás változata. Így gyártottak, gondolom valami extra lehet. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2013. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!