Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül szerintetek...

Mennyibe kerül szerintetek egy BMW Z4 3. 0i vagy 3. 0is tehát a 230 vagy a 265 lóerős havi fenntartása? És körülbelül mennyit fogyaszt városban vagy úgy átlagosan. Havi 1000 km-et ha megy vele az ember.

Figyelt kérdés
Gondolok itt biztosítás,különféle adók és egy ilyen autóra lopás védelem is kellhet.

#fogyasztás #BMW #Z4 #3.0i.fenntartás
2013. aug. 22. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani ilyen autóknál, hogy ha meg kell kérdezned, mennyibe kerül, akkor nem engedheted meg magadnak. És annyiban igaz ez, hogy az ilyen autókat nem megvenni meg tankolni drága, hanem fenntartani. A kötelező szervizek, a gumi, stb, sokkal többe kerül rá, mint egy átlagos autóra. És ha valami elromlik, akkor már félmilliós számlák is jöhetnek.
2013. aug. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát én havi 1200km-el számoltam.12 literes fogyasztással.

Az 144 liter benzin.Tehát mondjuk 65.000 forint.Biztosítás 5000 forint.Szervízre ha jól tudom, kb. 2 évente elég lenne vinni még akkor is ha havi 1200-at megy vele az ember.Ahogy hallottam a z4 egy nagyon olcsó fenntarthatóságú autó.A régiek biztosan.Sokat nem kell költeni rájuk.Úgy gondolom havi 20-at eltesz az ember a 24 havi szervízre akkor meg van rá 480.000 forint.Úgy tudom 90-150-ből kijön általában.De legyen 480 ezer rá.Tehát eddig 65 a benzin 5 a biztosítás, havonta 20 a szervízre.Ez 90 ezer.Ennyiből szerintem ki kellene ,hogy jöjjön.Más kérdés ha lopás biztosítást köt rá az ember az szerintem olyan havi 50 ezerbe benne lenne.Viszont akkor ez már nagyon drága.150 ezer havonta.És még kell ennyi egy jó élethez.Tehát havi 300 ezer kell.nem elég a 200 ezer.De lehet ,hogy nagyon túláraztam mident és ennyibe azért nem lenne havonta.Azért tettem fel a kérdést érdeklődés szintjén.Forexezem már jó ideje és jól is megy.Majd lehet beruházok egy ilyenre.De még nem most. Lehet sosem.Ki tudja?Csak érdeklődés szintjén tettem fel a kérdést,hátha van akinek van egy ilyen gépe,vagy ismeri és tudja mi a dörgés egy Z4-el.

2013. aug. 23. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

lábtól függően 10-12 literes fogyasztás, havi 60ezer biztosítás, téli gumi 650ezer, első 30ezres szervíz 350ezer. más gond nincs vele.

de talán azóta ezt már saját tapasztalatból tudod.

2014. jan. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen havi 60ezer? :D jézusom ne írj már ekkora hülyeségeket.. haverom nemrég vett, és évi 135
2015. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem meg valóban van is és ennyibe kerül.
2015. jan. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!