Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki vett első autónak kishaszont?

Ki vett első autónak kishaszont?

Figyelt kérdés
Az érdekel leginkább(ha vett valaki)akkor milyen érzés vezetni,milyen gyorsan lehet vele megtanulni rendessen közlekedni,friss jogsivalolvastam?(egy kérdésben hogy egy 3hónapos jogsival vezzet egy transitot és az írták h elég gyorsan bele jön a vezetésbe.igaz ez?) családi okok miatt venék mert apu külföldön dolgozik én friss jogsis vagyok és monták egy párran hogy mehet a dolog.

2013. aug. 23. 00:23
 1/8 A kérdező kommentje:
+Kinéztünk egy ford transitot amit ismerek (nem kell mesélni.rolla 1995-2000-ig gyártot modelről van szó.)
2013. aug. 23. 00:28
 2/8 anonim válasza:
Nekünk kisbusz van, most csinálom a jogsit, szóval csak ezt lesz lehetőségem vezetni :) Párszor mentem határban és tényleg jó :) legalább nagyobb rutinod lesz egy akkora autóval :)
2013. aug. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt monták azok is akiktől kérdeztem.
2013. aug. 23. 07:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. aug. 23. 07:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mielőtt megveszed, a biztosításnak nézz utána... nehogy meglepetés érjen... (durván több, mint ua személyautónak vizsgáztatva)
2013. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt mondta apu ha haza jön elmegyünk és intézünk mindent+a kocsit is.szóval csak jó előnyei vannak.
2013. aug. 23. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán tudnád vezetni, csak meg kell szoknod.


Amúgy a családneved dusnoki vagy dusnokon laksz?:D

2013. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az titok hogy miért dusnoki a nevem
2013. aug. 25. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!