Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ennek az alkatrésznek a...

Mi ennek az alkatrésznek a hivatalos neve?

Figyelt kérdés
A kalaptartó,csomagtér fedő vagy nem tudom mi(mi kalaptartónak hívjuk,de aztán fene tudja,hogy mi az igazi neve).Szóval értitek,az a dolog ami a hátsó ülések mögött meggátolja,hogy belássunk a csomagtérbe.Van belőle merev vagy rolós kiadás is.Nekem a merev megnevezésére lenne szükségem, mivel nincs a kocsimba és az istenért nem találok a googlen választékot belőle.Csak polcosat,ami feleslegesen drága.(és nincs is rá szükségem)Főleg az árárára volnék kíváncsi és hogy újonnan honnan is tudnék szerezni?!
2013. aug. 23. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Felénk kalaptartónak nevezik.


Autó típusa?

2013. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
škoda fábia II
2013. aug. 23. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen hihetetlen, de kalaptartónak hívják. :)

Én alig egy hónapja vettem 2000 ft-ért a saját kocsimba bontóból. A helyedben ott keresgélnék, nem pedig újat vennék.

Amúgy új, gyári kalaptartót szerintem csak márkakereskedésből tudsz venni (már ha hozatnak neked, és egyáltalán még elérhető), de baromi drága lesz.

2013. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a polcos kalaptartó is amit láttam 50€.Azért annyit nem fizetnék érte ilyen 3-4 ezer forintot szerettem volna rá szánni.

Oké,megfogadom a tanácsot.Elnézek 1 bontóba, hátha.

Kösz a válaszokat.

2013. aug. 23. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami. Nézz körül jofogas.hu-n, vagy aprod.hu-n. Ott is sok bontott alkatrészt árulnak, viszonylag jó áron.
2013. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!