Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Profi nagymotorosok! Milyen...

Profi nagymotorosok! Milyen motorokkal kezdtétek, hány köbcentiről, mennyi ideig maradtatok egy bizonyos köbcentinél, profinak érzitek magatokat, vagy még mindig van mit tanulni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat, véleményeket kér, egy immáron 5 éve 50ccm- in motorozó fiatalember. Nekem eddigi motorjaim: Babetta->Simson->Derbi.
2013. aug. 24. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Profinak nem mondanám magamat ilyen fiatalon, először egy 50-es robogóm volt hamar túladtam rajta vettem egy 250-es nagy robogót, utána egy suzuki gs 500-asom volt 3 évig, és végtére a jelenlegi cbr-em 1000ccm-es amit 2009-ben vettem


Nekem a pénz miatt nem volt lehetőségem több kisebb motoron ülni, de nem is baj mert semmi bajom nem származott abból hogy ilyen kevés és hiányos tapasztalattal vettem egy olyan motort ami a cél volt

Így tanultam meg a magam tudása szerint motorozni

27/f

2013. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Profi a tv-ben van a versenyeken :)


Én öregapám komarjával kezdtem 13 éves koromban kb Előszedtük és mamámmal kimentünk földutakra motorozni. (Megvan még a motor, újonnan vette '78-ban).


14 éves koromban letettem az M jogsit és lett Simson. 2 évig csak őt használtam.


16 évesen nyári munkából lett annyi pénz, hogy egy 125/50-es Yamaha TDR-t vettem.


18 évesen Ak jogsi és lett egy 250-es Banditom ami nem vált be és tavaly szeptemberben eladtam a hányásba. Azóta ismételten csak a Simsont használom (hébe hóba a komart), de úgy tervezem jöv. héten meglesz az SV 650 N, ha minden úgy alakul! Nem akarom elbízni magam!


20f

2013. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

eddig csak 50-es mocim volt.

-yamaha jog 3ky

-simson s51b

-simson s51n

aprilia sr50 street

nagymotort nem tervezem, áttértem a biciklisek világába, de természetesen fogok hasítani a kis pacikkal is :P

2013. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel más sem profi nagymotoros, aki ideírt, jövök én is :D

Én kezdőnek tartom magam, az is vagyok, harmincpárezer km és néhány év után.

Hyosung GV250-nel kezdtem (ez egy cruiser), a ködös távoli jövőben majd lesz egy nagyobb motorom is, igazából van pár helyzet, amikor jól jönne a több erő, de azért elvagyok a kicsikével is.

A párom is az első motorjánál tart, nem vagyok jó dátumokkal, úgy 6 éve kezdte? Azóta 93 ezret rakott a motorba, aki egy BMW F650 CS. Mivel neki ez elég, majd párszázezer km után el lehet gondolkodni, hogy hova tovább, illetve munkába járásra lehetne egy 125-öst venni, de az némi hátránnyal is járna s lassan térülne meg, tekintve, hogy a motor 3 litert eszik átlagosan (a téli tankok lehúzzák, no, de a szembeszél és az eső se jó).


Sose leszünk profik, alapvetően hiányzik mindkettőnkből valami, ami oda vezethet (ő a sebességet nem szereti, én meg túl óvatos vagyok), de tanulni egy profinak is mindig van mit, azt hiszem.

2013. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!