Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövő héten vizsgázok forgalmib...

Jövő héten vizsgázok forgalmiból ( B kategória ) és ha sikeres a vizsga, akkor adnak valami papírt amivel rögtön vezethetek, vagy pedig muszáj kivárnom azt a bizonyos 1-2 hetet?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor vezethetsz, ha már maga a jogsi lesz a kezedben, előbb nem. Szóval kénytelen leszel kibírni azt a pár hetet.
2013. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem adnak semmilyen ideiglenes papírt? Nekem azt mondták,hogy adnak egy ilyen papírt hogy sikeres forgalmi vizsgám van és ha a rendőr megállít azt kell megmutassam neki.
2013. júl. 26. 14:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen kapsz papírt a sikeres forgalmi vizsgáról, de nem vezethetsz vele, ha mégis megteszed és elkapnak, akkor a frissen érkező jogsid postafordultával adhatod fel a legközelebbi rendőrkapitányságra fél évre biztosan! :-) Megéri?
2013. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor inkább kivárom :) Nekem nem igazán, köszi a válaszod!
2013. júl. 26. 14:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nemvezethetsz vele, mert kezdő jogsinak minősül.

sőt még utánfutót sem huzhatsz.

ha lejár a jogsid, elmész csináltatni, ott is kapsz ideiglenes papírt, akkor azzal már mehetsz, mert nem számítasz kezdő sofőrnek (érdekes az senkit sem érdekel hogy 100, vagy 100 ezer kmrt vezettél XD)

2013. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Okés,köszi a te válaszodat is! :D
2013. júl. 26. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hete vizsgáztam, de még nem vezethetek én se. Mondjuk szerintem az 1 hétbe ne is reménykedj. Én múlt héten csütörtökön vizsgáztam, akkor csak a vizsgalapot kaptam meg, amin a v.b. vezette, hogy miket csináltam meg, melyik útvonalon voltunk stb. Még aznap visszamentem az autósiskola irodájába, bevittem az elsősegély vizsgáról a papírt. Másnap elküldték a másik városba, ahol intézik ezeket, de mivel nyár van, szabadságok ideje stb. minden ilyen hivatalos dolog lassabban működik. Tegnap ért vissza a másik városból a hivatalos papírom, amivel az okmányirodába kell majd mennem. De az okmányirodába csak jövőhéten tudok menni, így is isteni mázlim volt, hogy ilyen hamar kaptam időpontot oda. És az okmányirodától számítva 1-2 hét, hogy postázzák a jogsimat. :S


Szóval a vizsgától számítva kb. 1 hónap, mire megvan a jogsi. Azzal a papírral, amit kapsz, tényleg nem vezethetsz, én direkt megkérdeztem az oktatómat és mondta, hogy nem lehet.

2013. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
B*ssza meg :( Pedig reméltem,hogy augusztus 10.-e fele kezemben lesz,de hát ha ilyen lassú a sok "gyors" ember miatt, akkor csak augusztus végére lesz meg. Köszönöm a válaszod!
2013. júl. 26. 15:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy 2 hét alatt simán kész van és augusztus elején már ha megyünk ide-oda én vezetek. :D Ehhez képest még jövőhéten megyek az okmányirodába. :/


Amúgy sok sikert a forgalmihoz. :)

2013. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

szia!

én is jövőhéten (pénteken) vizsgázok. ha sikeres a vizsga, akkor 4munkanap múlva lehet bemenni (nálam a Petzvál utcába) a Közlekedési Hatósághoz (vagy mi a neve) az elsősegélyes igazolással, ott kiadják az igazolást, és azzal mehetsz az okmányirodába. ezt bármelyik okmányirodában intézheted. én a xiii. kerületi, központi okmányirodába fogok menni, hátha gyorsabb lesz. olvastam itt már 1 munkanapot, 1 hetet, 2-3 hetet is. és csak a jogosítvánnyal lehet vezetni. én be is fogok menni érte, ne postán küldjék, mert az még plusz idő.

2013. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!