Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kissé viccesnek tűnő...

Egy kissé viccesnek tűnő kérdés, de érdekelne?

Figyelt kérdés

Hova kapaszkodsz fiú létedre nagymotoron, ha visznek, s nem akarod átölelni a másik fiút, mivel ezt kissé gay-nek érzed?

Szóval muszáj átölelnem?



2013. aug. 24. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogd a vállát, amikor haverom vitt az utcájukban pár kört a simsonján :) én is a vállát fogtam.
2013. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sinead ***** válasza:
Keresel pontot az ülés alatt, és oda is kapaszkodhatsz.
2013. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia 3 választás szokott lenni persze egy simsonon más mert nincs annyi kakaó benne mint egy nagymotorba.Na az első hogy a hátsó kapaszkodót fogod,a második hogy a tankra rárakod a kezed és azt fogod,a harmadik meg a vezetőbe kapaszkodsz.Remélem megválaszoltam a kérdésed.A tankos az biztos furának tartod de amikor engem vittek én is néztem amikor azt mondták hogy fogjam a tankot hát első gondolat le fogok repülni de nem így lett :D úgy szorítottam azt hittem behorpad XD
2013. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A biztonságom többet érne mint hogy b uzinak néznek-e vagy nem...
2013. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, a hátsót (motorét) fogtam én is simsonon korábban (asszem az volt, amin vittek már), de itt asszem az nincs.

Nem az érdekel, h gaynek néznek, úgyse látnak a bukó alatt, hanem, h én annak érzem magam, nem szeretek fiúkkal puszilkodni se (ami most nagy divat lett), s ölelgetni se.

2013. aug. 24. 17:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Kövezzen meg bárki, de én mikor viszek valakit, kifejezetten csak a derekamon kapaszkodjon. Ha hátul kezd el molyolni, mert a majrévasat kell neki fogni, abból semmi jó nem sül ki. Tudom mert saját szemeimmel láttam! A súlypont nem lesz jó helyen. Valamit hirtelen fékezéskor nincs az az ember a világon aki tudna kifordított hátra álló karokkal úgy kapaszkodni, hogy sem az izületei nem fordulnak ki valamint nem vágódik neki a sofőrnek! Ez nem a b*zulásról szól, nem a pélót kell az ölében markolászni!
2013. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Még azt elfelejtettem, hogy volt, hogy engem vittek 600-as cross-al, a derekába kapaszkodtam mert nem ismertem a vezetési stílusát. Megbeszéltük, hogy nem száguldozunk! Hát az az állat meg indulások amit szól. Akik nézték csak annyit láttak, hogy hátul lobogok. Na és akkor elkezdtem szorítani kifelé belőle a levegőt, egyúttal vettem vissza a gázból! Tehát a saját magad biztonsága érdekében jobb az ha ott kapaszkodsz.
2013. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát mikor vittek 1000-res sportmotoron és gyorsultunk helyből 200-ig, az egész életem leforgott előttem, eszembe sem jutott, hogy b*zi lennék.
2013. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A vezető derekát átkarolva kell a tankra támaszkodni. Így az alkaroddal kapaszkodsz gyorsuláskor, és tenyérrel támaszkodsz lassuláskor. (Sportosabb motoroknál) A lassulás nagyobb, ezért kell támaszkodni, hogy ne stukkold le mindig a pilóta sisakját...
2013. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Majd kapaszkodom még lehet, h a tökébe is, ha begyorsul a motor. :)
2013. aug. 25. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!