Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Futómű vagy gumi?

Futómű vagy gumi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy olyan problémám van hogy 90-100 km/h-ás sebességnél nagyon vibráló szélzaj van az autóba ha lehúzom a hátsó ablakot. Mi lehet a ludas? A futómű vagy a gumi? Futóműves még az észrevétel előtt azt mondta hogy szerkezetileg rendben van az autó. A gumik mondjuk nem a legjobbak. Szerintetek nagy a baj?
2013. aug. 24. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egy ablakot húzol le, természetes hogy így "csapkod" a szél és vibráló hangja van.Húzd le másik oldalon is, szerintem te ezt hallottad.
2013. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudnám illusztrálni mintha gyorsan ki-be fognád a füledet. Kipróbálom amit írtál remélem igazad lesz.
2013. aug. 24. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez pontosan az, amiről én beszéltem, húzd le mindkét oldalon az ablakot.Az ad ilyen hangot, hogy ahogy mész, néha a szél becsap az ablakon és mivel máik oldalt nem tud távozni, így nagyobb lesz a légnyomás odabent és azt hallod, hogy így dübögő hangja van kicsit.
2013. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg örvénylik a levegő a lehúzott ablakon át, ezért hallod a zajt. Ha gumi- vagy futóműprobléma lenne, akkor feltekert ablaknál is hallanád, illetve át is adódna a rezgés a karosszériára.
2013. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!