Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Légzsákos kormány helyére...

Légzsákos kormány helyére lehet sportkormányt rakni?

Figyelt kérdés

A kocsi már volt törve, kinyíltak a légzsákok is. Nem lett a helyére másik rakva. Lehet ilyenkor sportkormányt belerakni?


'97, Mitsubishi Colt.


2013. aug. 24. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mert a kocsinak a biztonságát csökkenti, ha nincs benne légzsák, ha van. Amúgy lehet légzsákos sportkormányt kapni csak az nagyon drága. De amúgy a légzsákot megkéne csináltatni nem?
2013. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Műbizonylatos a kormány. Igazából annyira nem vágyom a légzsákra. Tudom, hogy hasznos, meg minden. És mi történik, ha esetleg a törvény éber őre megállít, és meglátja a kormányt? Honnan tudhatja, hogy van-e benne gyárilag lufi?
2013. aug. 24. 21:08
 3/17 anonim ***** válasza:
Az eredetiben? Látszik rajta. A sportkormányban? A fizikát senki sem hazudtolja meg, sajnos még egy sportkormány se.
2013. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy mit tesz, hogy látja, hogy nincs benne lufis kormány? Megbüntethet?
2013. aug. 24. 22:09
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megbüntet. Műbizonylat van rá, tehát legális. (Amúgy nem kötelező a légzsák, de ebben nem vagyok biztos) Ha műbizonylat nincs rá, akkor elküld(het) szigorított műszaki vizsgára. Nem hiszem, hogy helyszíni bírság lenne.
2013. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem vágysz légzsákra... Hmm, hát az orvosok se fognak, ne aggódj, legalább nem lesz dolguk veled, úgyis kevés a fizetés, örülnek, ha a munka se sok.
2013. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Övet mindig csatolok. Lufi meg nem volt a kezdetektől fogva.
2013. aug. 24. 22:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nem volt légzsák a kezdetektől fogva, akkor a kérdésedben miért állítasz ellent magadnak? Ne haragudj, de nagyon nem értem...
2013. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy az autógyártás kezdete óta.
2013. aug. 24. 23:08
 10/17 anonim ***** válasza:

És nézd meg h régen mennyivel kisebb volt az esély a túlélésre, balesetkor.


Bár akkor még nem volt ennyi autó, nem voltak ilyen gyors autók, nem voltam ilyen nagy autók.... Nem volt ennyire könnyű autóhoz jutni - éveket kellett várni ugyebár.


Na mindegy, te tudod mit csinálsz, én nem szólok bele, majd idővel rájössz h fontos ma már a légzsák.


Ennyire rengeteg elektronika se volt régen, ami azért van h biztonságosan az úton tartsa a kocsit. Na de mivel régen ugye nem volt ennyi autó, ezért ennyire szar utak se voltak.


Az, hogy övet cscatolsz nagyon szép dolog, én is mindig bekötöm magam, de bizony nem elég az.

2013. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!