Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A tanuló oktató elbír vezetni...

A tanuló oktató elbír vezetni egy kocsit az anyósülésről?

Figyelt kérdés
Persze tanuló kocsit amin mind a 2 oldalon vannak pedálok. Tegyük fel, hogy tanuló nem ül be csak az oktató és jobb oldalra majd vezetni kezd. Az én oktatóm mikor balekoskodtam betudott parkolni meg volt, hogy forgalomba vezetett helyettem úgy, hogy nyomkodta a pedálokat és előttem kormányzott. Én megnézném ahogyan így vezet vki :D

2013. aug. 6. 21:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg látott vki olyat, hogy az oktató ült egyedül a kocsiban és jobb oldalon ült? Persze forgalomban, álló helyzetben már én is láttam olyat xD
2013. aug. 6. 21:15
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Láttam már.
2013. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Amikor vizsgáztam, azt mondták, nekik is meghatározott időnként vizsgázni kell, s úgy, hogy ők az anyósülésen ülnek. Lehet, csak ugrattak, de ezt mondták. Látni, nem láttam még ilyent.
2013. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanaz, mint amikor valaki jobbkormányos autót vezet.
2013. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért úgy nm valami kényelmes, ha nem előtted van a kormány, hanem melletted. Plusz hogyan indexelsz? Átnyúlkálsz közben az autó másik oldalára?

A váltás sem olyan egyszerű, de megoldható.

Szóval nem lehetetlen, de elég körülményes.

2013. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thomech ***** válasza:
100%
Simán! Nekem ezt az oktatóm az elején leszögezte! Mivel 3. órán ki vitt a főútra én meg csak néztem rá, és azt mondta "nyugi én innen az anyós ülésről is simán elvezetem a kocsit"!
2013. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Beviz Elek ***** válasza:
68%
Megválaszoltad a saját kérdésed
2013. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

,,A váltás sem olyan egyszerű, de megoldható. ''


Akkor az angoloknak kin az egész életük? :D


Amúgy láttam a múltkor, hogy egy kisebb forgalmú utcában várakozott egy oktató az anyósülésen. Egyszer csak beinditja az autót (nem ült át), és simán egy mozdulatból megforditotta az autót, és leparkolt a másik oldalon, úgy ahogy kell. Pedig nem volt egy olyan széles utca, van aki a vezetőülésből sem tudná ezt megcsinálni :)

2013. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Én a trabimat is lazán elvezettem a jobbegyből.. Nem volt nehéz, ott a gázpedál is majdnem középen van, és nincs váltóbox amiben fennakadna a lábam :D balláb kuplung jobláb gáz, seggem jobbegybe :D
2014. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!