Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Senda vagy Cpi SM 50?

Derbi Senda vagy Cpi SM 50?

Figyelt kérdés
15/F vagyok és és új motor vásárlása előtt állok. Nem az első motorom lesz, eddig simsonnal toltam, de elcsesztem buherálás közben és most már kéne vmi erősebb gép. Kb ez a kettő jöhet szoba, mert mindenképp supermotot szeretnék, de ha találtok más márkájút is azt is megköszönöm:) az alapvető kérdésem pedig az lenne h ebből a kettőből melyiket válasszam ink? Melyik megbizhatobb, melyikhez olcsobb az alkatresz, melyik megy jobban és melyiknek jobb a hangja?

2013. aug. 25. 10:58
 1/6 szokodi válasza:
10%
Én azt mondom hogy Cpi sm 50. Ha odafigyelsz rá, akkor semmi problémád nem lesz vele. Több mint egy éve használom az enyémet, igaz az sx, de csak az idomozás meg a kerekek másak és eddig semmi probléma nincs vele. Hangilag a Cpi ezerszer jobb. Arról nem is beszélve, hogy az enyém gyári,csak fojtás nincs benne, de ellenfele nem volt még egyszer se 50-es motorok/robogók között. Keveset eszik, ha nem húzod neki, akár 1,5 literből elmegy 100-on. Alkatrész ügyileg nem egyszerű mert rettenetesen drága a gyári Cpi alkatrész, viszont ez egy keletről jött motor, a blokkja úgy tudom egyezik a minarelli am6-tal, és rengeteg más motor alkatrésze is jó hozzá. Remélem segítettem!
2013. szept. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vegul Generic Triggert vettem, koszi a valaszt:) remelem ezzel is elnoldogulok, azt mondjak ez is am6hoz hasonlo
2013. szept. 3. 06:48
 3/6 anonim válasza:
89%
hát én maradtam volna a derbinél mégis csak am6 os blokk..... ilyen generic nem nagyon márkás motor cpi kel mindig csak gond van.. de szerintem generic sem valami jó
2013. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A helyzet az h annyira nem erdekel h markas e vagy sem. Eddig tokeletesen mukodik semmi baj nem volt vele ugyhogy sztem jol valasztottam.
2013. szept. 21. 05:36
 5/6 anonim ***** válasza:
10%

1. CPI-m ben is am6 blokk van

2. nincs semmi gond vele

igaz, drágák hozzá az alkatrészek

2013. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát nekem pl CPI SM 50 em van és nem szar szerintem..van a neten rola sok negativ és pozitiv vélemény, én pozitivan csalodtam benne :)
2014. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!