Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden kismotorra kell jogosít...

Minden kismotorra kell jogosítvány? Nincs kivétel? (50 cm3-ig)

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 13:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nincs kivétel. Esetleg az elektromos bringa.
2013. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És hány éves kortól? Mert eddig úgy tudtam, hogy 14 éves kortól már lehet, de most olvastam, hogy 2013.jan.19-től módosították a szabályokat, és 16 éves kortól lehet csak.
2013. aug. 25. 13:44
 3/12 petizacc ***** válasza:
90%
Mikor fogjátok már fel végre, hogy azt a kib_szott moped kategóriát nem változtatták? Ugyan úgy 13,5 évesen kezdheted el az AM kategóriát. Mi ebben olyan k_rva bonyolult?
2013. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
www.gyorsjogositvany.hu/hirek/jogositvany-kategoriak-valtozasai-2013-jan-19-tol innen, ba__d meg!
2013. aug. 25. 14:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem feltűnt a linken, hogy a cím felett ott figyel, hogy ez egy 2012. augusztus 25-i cikk. Frissebbet nem találtál? :D
2013. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem hioszel petizaccnak, hát nem hiszel, a te dolgod. Szerintem rád fér egy kis várakozás 16 éves korodig!


Szerinted hányan csinálnának AM-et 16 évesen, amikor annyi idősen már A1-et, vagy B1-et is lehet csináltatni? 17 évesen meg B-t ami ugyanúgy jó kismotorra!

2013. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha van MTB -od akkor vegyél rá Dongo motort [link] nem kell rá jogsi ,sisak ,biztosítás , csak felülsz azt mész
2013. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Itt hiába szidtok, hogy hülye vagyok stb.. Lány vagyok és nem igazán értek a motorokhoz, csak most kezdett el kicsit érdekelni hogy hogy is van. De ma vagy holnap délután megyünk kismotort nézni, megvesszük és majd tavasszal leteszem a jogsit. Addig gyakorolok az udvaron vagy az utcánkba, csak nem kapnak el a rendőrök :P
2013. aug. 26. 12:57
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat, akármilyen bunkók is tudtok lenni.haha:D
2013. aug. 26. 12:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk mi bunkók, csak nap mint nap felteszik kb ugyanezt a kérdést, annak ellenére, hogy kérdés feltevéskor kiírják, hogy használd a keresőt. Sőt, utána dob pár ajánlatot a rendszer, hogy ne legyen meg egy kérdés 542-szer, de havonta ezt minimum 15-ször megkérdezik. Az az igazság, hogy ezt már kb mindenki unja. Hidd el, az első 20 kérdésnél, még a mostani bunkók is kedvesek és jó fejek voltak, aztán tele szaladt mindenkinél a zacskesz.


Te lány vagy, fiatal vagy, légy figyelmesebb és akkor nem szaladsz bele ilyenbe. De most már legalább te is tudod, hogy kérdés előtt használod a buksid, meg a keresőt meg a google-t, odafigyelsz a cikkek dátumozására ( nem véletlenül hozza már sok oldal a régebbi cikkek elején automatikusan az üzenetet, hogy x napnál régebben frissült és pontatlan lehet ).


Sok sikert a motorhoz és jó motorozást.

2013. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!