Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri mopedautót venni?

Megéri mopedautót venni?

Figyelt kérdés

B kategóriás jogsim van, bár gyorsan sosem szerettem menni.

A mopedautó úgy tudom max 80-al ha megy, de nekem megtetszett, hogy pici, és könnyű vele parkolni.


Esetleg használnám hosszabb távokra is, nem csak a városban.


Megéri venni? Mit lehet tudni róla?


Mennyibe kerül? Olcsó, használt is jó.



2013. aug. 23. 22:51
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Vagy mit érdemes róla tudni?

Tapasztalatok?

2013. aug. 23. 22:53
 2/27 A kérdező kommentje:
Mert vagy mopedautó vagy volkswagen bogár (régi) :)
2013. aug. 23. 22:58
 3/27 anonim ***** válasza:

hello régen én is gondolkodtam rajta de elég drágának találtam utána néztem az alkatrész árak meg horror ha be tudod egyáltalán szerezni, hiába hogy keveset eszik és nagyon kevés a kötelező biztosítása szerintem nem éri meg illetve csak 2 személyt tudsz benne szállítani , és számolgattam hiába nekem nem érte meg bele vágni inkább vegyél értelmesebb autót én annyi pénzért vettem egy suzuki swiftet bele férünk 5 en be vásárlok vele el megyek minden hova alaktrész is nagyon olcsó hozzá, viszont a moped autó biztos hogy jobban törik mint a suzukim szerintem felejcsd el ezek a szempontok alapján nézz autót

-alaktrész

-fentarthatóság (fogyasztás,kötelező,)

-megbízhatóság

2013. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
ezerszer inkább egy 15 éves Swift mint egy ilyen... nem megy, lassú, gyenge, statikailag kartondoboz, kényelmetlen, semmi sincs benne, és még ki is röhögnek. Swift is alig fogyaszt, de legalább lehet vele autópályán meg országúton haladni vele és elromlani se nagyon fog.
2013. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Swift 5x jobb, mindenben, pedig az se egy hűdenagy kategória, de sokkal biztonságosabb, erősebb, gazdaságosabb.
2013. aug. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

60 az a 80 km/h!

:D


Itt egy jó kis cikk:

[link]

2013. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%
Ez addig volt poén, amíg nem kellett felrendszámozni, és lehetett vele ingyen parkolni. De ezek az idők régen elmúltak. Vegyél inkább egy megkímélt kispolszkit!
2013. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Mert mopedautóban gondolkoztam, vagy pedig a másik kedvencemen, a régi volkswagen bogáron :)


Akkor a bogár jobb a mopedautónál?

2013. aug. 24. 09:34
 9/27 anonim ***** válasza:
ezerszer!
2013. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Drágább is, többet is fogyaszt!:d Az már inkább hobbiautó, mint takarékos.:)
2013. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!